Guard'n'Aid OxyPlus(H2O2)-peroxid 12%,250ml

Kód: 779
Značka: Guard'n'Aid
159 Kč
oxyplus250ml
159 Kč 89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem

Guard'n'Aid OxyPlus je kapalné aditivum, které lze použít u hydroponního systému ke zvýšení obsahu kyslíku a k udržení čistoty systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost balení: 250 ml

Guard'n'Aid OxyPlus je kapalné aditivum, které lze použít u hydroponního systému ke zvýšení obsahu kyslíku a k udržení čistoty systému nebo ke sterilizaci půdy. Tento prostředek lze rovněž použít jako látky pro prevenci pythia. Guard'n'Aid OxyPlus je naprosto nezbytným produktem pro všechny seriózní pěstitele. OxyPlus vytlačuje chlór a odbourává pesticidy/ herbicidy i organické látky, které mohou být přítomny ve vodě, kterou dodáváte. Dosáhnete rychlejšího růstu kořenů u řízků, když takto upravíte své pěstitelské médium. Přidávejte tento prostředek do svých hydroponních systémů ke zvýšení úrovně kyslíku. OxyPlus ničí škodlivé bakterie a patogeny velmi účinným způsobem. Ideální pro očistu po sklizni.

Teploty přesahující 25 °C (77 °F) způsobí nakonec problémy; doporučuje se teplota v rozsahu 20 °C - 24 °C (68 °F–75 °F). Projeví se stejné příznaky jako u rostlin pěstovaných v půdě, ale zde je možno zkontrolovat kořeny. Zdravé kořeny budou většinou bílé, případně s nažloutlým nádechem. Jestliže mají nahnědlou barvu s odumřelými konci, nebo jestliže snadno odpadají, znamená to začátek vážného problému. Zvýšená úroveň kyslíku podporuje růst zdravých, silných a bílých kořenů se spoustou nových vlasových kořínků. Tyto přírůstky mají značnou povrchovou plochu umožňující rychlé absorbování velkého množství vody a živin potřebných pro rychlý růst.

Pokud používáte recirkulační systém, zajistěte, aby přiváděný roztok odkapával do obalu z výšky a aby tak provzdušňoval roztok v nádrži. Nikdy nepoužívejte OxyPlus spolu s organickými hnojivy ani prospěšnými bakteriemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: