Greenception

Nejprodávanější

2 položek celkem

Greenception je jedním z nejslibnějších evropských výrobců LED osvětlení. Kvalita německého inženýrství, naplněná vize a zásadní inovace v LED průmyslu přinesly této značce uznalé ovace od spousty growerů. Populární firma si zakládá na spojení dlouholetého know-how svých expertů s neúnavnou touhou inovovat.

Nezávislí experti se shodují na tom, že její jedinečné LED GROW panely momentálně nemají na trhu konkurenci. Přečtěte si podrobnosti přímo u produktů a přesvědčte se sami!

Profesionálové i náročnější hobby pěstitelé si pochvalují zejména aplikaci, přes kterou hravě ovládají veškeré světelné aspekty. Chytrá aplikace umožňuje například vytvoření barevných pásem perfektně přizpůsobených potřebám rostlin na základě aktuální fáze.

Pěstební světla nabízená firmou Greenception využívají technologii COB, která obsahuje pole CREE CXA. Výsledkem je perfektní spektrum a nepřekonatelná penetrace světla.

Greenception nabízí mimo jiné i svítidla dokonale uzpůsobená pro pěstování specifických druhů léčivých bylin.

Náš TIP: Hledáte univerzální kompaktní světlo, případně doplňkové osvětlení? V nabídce od německého výrobce máme i takové, které neprodukuje vůbec žádné teplo, naopak se vyznačuje nebývalou produkcí světla rostlinného spektra, a hlavně až 90 % úsporou energie. Pořiďte si Greenception Spot!