Hnojiva Aptus

Filozofie nizozemské firmy APTUS PLANT TECH nespočívá pouze v prodeji produktů, ale také ve snaze vzdělávat pěstitele a poskytovat jim účinná řešení díky dekádě ve znamení investic do vývoje zejména organické výživy rostlin a biostimulantů. Rychle rostoucí značka Aptus klade důraz na to, že rostliny to mají stejně jako my lidé, jsou to, co vstřebávají... Pokud s ní souzníte, neváhejte si vybrat z jejího portfolia certifikovaných hnojiv a doplňků, obsahujících důležité živiny ve vysoké koncentraci.

Aptus staví svoji jedinečnost na preventivní metodice, a kromě správné výživy a stimulace rostlin řeší i úpravu půdy. Díky tomu umožňuje pěstitelům vyhnout se problémům se škůdci a jiným negativním vlivům dříve, než nastanou...

O zdravý a harmonický půdní život se postará například APTUS Micromix Drip a počet prospěšných mikroorganismů v půdě pozitivně ovlivňuje také APTUS Micromix Soil.

Pokud se chcete s touto značkou seznámit a komplexně si v rámci pěstebního procesu otestovat její produkty, můžete si pořídit výhodný Indoor Set v základní nebo profi verzi.

S dávkováním hnojiva vám pomůžou dávkovací tabulky Aptus.