1.3.2021 AKTUÁLNĚ: Máme otevřeno bez omezení na základě Výjimky.

Spider Mite Control Plus 250ml

Kód: 1265
Značka: Spider Mite
899 Kč
Spider Mite Control Plus 250ml Cover
899 Kč 799 Kč 660 Kč bez DPH
Na dotaz

SMC + je určen pro širší spektrum hubení nejrůznějších škůdců (svilušky, mšice, muchničky, molice, třásnokřídlí a další).

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMC + je určen pro širší spektrum hubení škůdců, nejen svilušek.

Bezpečně pomáhá a zabíjí:
- Svilušky
- Mšice
- Muchničky 
- Molice
- Třásnokřídlí

Snadné použití, stačí, aby se naředěný roztok nalil do postřikovače a poté postříkat obě strany listů rostlin - vyhněte se postříkání květů. Tento produkt je ideální pro použití jako týdenní preventivní sprej.

Návod k použití: Důkladně protřepejte, smíchejte koncentrát s vodou v poměru 25ml koncentrátu na 1l vody a znovu důkladně protřepejte v postřikovači. Aplikujte na listy až do úplného promočení. Je důležité důkladně aplikovat na obě strany listů. Namíchaný roztok spotřebujte do 6 hodin, poté postřikovač i všechny další použité pomůcky důkladně opláchněte. Nejvhodnější doba v aplikaci je před setměním, nechte působit přes noc. Vyhněte se postříkání květů.

Bezpečnost a skladování: Při aplikaci se vyhněte kontaktu roztoku s pokožkou a očima. Používejte ochranné rukavice a brýle. Při zasažení očí 15 minut vyplachujte vodou, při konktaktu s pokožkou okamžitě omyjte vodou. Při aplikaci produktu nejezte, nepijte, nekuřte. Skladujte na suchém místě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: