Canna COGR lisovaná rohož 100 cm

Kód: 1322
Značka: Canna
179 Kč 148 Kč bez DPH
Skladem

Canna COGr se skládá se speciální směsi kokosových slupek, kokosových vláken a kokosového granulátu. Jednou z hlavních předností tohoto pěstebního média je jeho provzdušnění a současně absorbování velkého množství živin a vlhkosti. COGR je slisovaný a vysušený substrát pro snazší manipulaci a skladování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canna COGR se skládá se speciální směsi kokosových slupek, kokosových vláken a kokosového granulátu. Jednou z hlavních předností tohoto pěstebního média je jeho provzdušnění a současně absorbování velkého množství živin a vlhkosti. To vede k rychlejšímu rozvoji kořenů a tím k lepší sklizni! COGR je slisovaný a vysušený substrát pro snazší manipulaci a skladování. Díky tomu je ideální pro náročné pěstitele.

Canna COGR můžete opětovně použít (až 3x), a to bez ztráty kvality. Produktová řada COGR je osvědčený systém, který se rychle stal v Holandsku v podstatě jedinou variantou pěstování na kokosových plátech. Slisované pláty kokosu musí pěstitel předně zvlhčit speciálním COGR Buffering Agent. Poté je třeba hnojit určeným hnojivem COGR Vega v průběhu vegetační fáze a přejít na hnojivo COGR Flores v období květu. Tato hnojiva obsahují přidané huminové a fulvo kyseliny pro lepší příjem živin stejně jako silikon pro zvýšení odolnosti proti škůdcům a nemocem.

Pokud chcete tyto pláty použít pro pěstování v květináčích, jednoduše je rozdrťte a vysypte do květináčů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební rohože
Velikost: 100l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: