Homebox Vista Triangle, 85x85x160cm

Kód: HBVISTRI85
Značka: Homebox
4 599 Kč 3 399 Kč 2 809 Kč bez DPH
Skladem

Homebox Triangle+ je nejnovějším přírůstkem mezi kvalitními pěstebními stany z dílny německých fachmanů. Základem pěstitelského pohodlí je jako vždy snadný bezbariérový přístup do boxu z přední strany. Stabilitu celé vyztužené konstrukce o nosnosti 40 kg podporují též pevné plastové spoje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Homebox Triangle je nejnovějším přírůstkem mezi kvalitními pěstebními stany z dílny německých fachmanů. Základem pěstitelského pohodlí je jako vždy snadný bezbariérový přístup do boxu z přední strany. Otvory na přítah a odtah u tohoto stanu najdete na stropě a na levé i pravé stěně stanu. Všechny jsou vybaveny protihmyzovou síťkou. Kvůli kontrole stavu rostlin nemusíte porušovat citlivé mikroklima, stačí vytáhnout roletu a díky průhlednému oknu uvidíte vše, co potřebujete. Stabilitu celé vyztužené konstrukce o nosnosti 40 kg podporují též pevné plastové spoje. Podlaha Homeboxu obsahuje odnímatelnou vodotěsnou ochranu proti vytopení. Optimální světelnou strategii zajišťuje reflektivní PAR+ fólie na vnitřní straně pláště. Úniku světla mimo stan zamezují odolné a totálně neprodyšné zipy. Ani lumen nepřijde nazmar!

Pěstební stany Homebox jsou určeny pro pěstování rostlin v uzavřených podmínkách. Sestavení Homeboxu je jednoduché a nemělo by nikomu zabrat víc jak 30 minut. Instrukce najdete v přiloženém návodu. Součástí balení je také nezbytné příslušenství. Všechny součástky lze snadno nahradit. Homebox Triangle+ je dle výrobce určen především osvětlení  s nižší wattáží. Všechny produkty Homebox jsou zdravotně nezávadné a garantují bezpečnou a úspěšnou kultivaci rostlin.

Technická specifikace Homebox Vista Triangle:

Rozměr stanu 85 x 85 x 160 cm
Pěstební plocha stanu 0.4 m2
Napojení 2x Ø 100 mm (otvory pro přítah a odtah)
1x Ø 160 mm (otvory pro přítah a odtah)
Dveře 1x zepředu
Okno 4x větrací okna - OmniFlow-Airvent Ø 100 mm
Maximální nosnost 40 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební stany Homebox Vista
Šířka: 85
Hloubka: 85
Výška: 160
Velikost: Střední
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: