Prima Klima Azerwing MEDIUM vega green 95%

Kód: AZERWM
Značka: Prima Klima
1 999 Kč
Prima Klima Azerwing MEDIUM vega green 95% Cover
1 999 Kč 1 799 Kč 1 487 Kč bez DPH
Skladem

Reflektor Azerwing je nejnovější generace populárních křídlových reflektorů od společnosti PRIMA KLIMA s vylepšenou konstrukcí. Tento reflektor má všechny výhody z populárních řady Adjust-a-Wings. Použití je vhodné pro výbojky 150-600 W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflektor Azerwing Medium je nejnovější generace populárních křídlových reflektorů od společnosti PRIMA KLIMA s vylepšenou konstrukcí. Tento reflektor má všechny výhody z populárních řady Adjust-a-Wings. Reflektor je potažen materiálem VEGA GREEN PVD, který vykazuje spektrum vyzařování optimalizované pro rostliny.
Součástí konstrukce je tzv. „railing“ umístěný do středu, který zaručuje nejen stabilitu ale také perfektní symetrii křídel reflektoru. Přitažením nebo povolením lanek instalovaných na křídlech lze regulovat odraz světla, a tedy i velikost osvícené plochy. Osvětlovací reflektor Azerwing je nejen výškově nastavitelný, ale lze jednoduše nastavit i úhel osvětlení. Chladící žebra zajišťují lepší chlazení. Měřitelná odrazivost světla je 95%.

Použití je vhodné pro výbojky:
250W
400 W - optimum
600 W - optimum

Reflektor dodáváme včetně rozptylky (tepelného štítu), která šíří přebytečné světlo a teplo po celé ploše, vytváří rovnoměrné světlo a harmoničtější podmínky pro růst v celém pěstebním prostoru.

Světelné pokrytí plochy je cca 1,2m x 1,2 m.

Celkový rozměr stínidla při nejširším nastavení bočnic: 60cm x 50-70cm x 20 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stínidla Prima Klima Azerwing
Objímka: E40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: