UGro Pot 4 - lisovaná 4l kostka vč. květníku

Kód: 1330
Značka: UGro
59 Kč 49 Kč bez DPH
Na dotaz

Jedná se o flexibilní (pružný) vak/květník, který obsahuje 500 g dehydratovaného lisovaného kokosového substrátu. Rostlinu stačí zasadit přímo do vaku. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. UGro Pot je perfektní pro trvalé a dlouhodobé plodiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o flexibilní (pružný) vak/květník, který obsahuje 500 g dehydratovaného lisovaného kokosového substrátu. Ten je složen ze 40% rašeliny, 30% vlákniny a 30% štěpin. Vak má ve své základně malé děrované otvory pro usnadnění drenáže a byl upraven pro dosažení vynikající stability UV záření. Coco substrát se získává drcením a zpracováním slupek kokosových ořechů a může být použit jako alternativní možnost k více tradičním substrátům. Má vynikající vlastnosti zadržování vody a provzdušnění, které pomáhají kořenům a rostlina díky tomu roste mnohem rychleji. Tento substrát je biologicky organická rozložitelná hmota, která obsahuje houbu Trichoderma, která chrání kořeny rostlin před hnilobou a stimuluje růst rostlin.

Použitím 1 l vody získáte až 4 l vysoce kvalitního kokosového substrátu. Rostlinu stačí zasadit přímo do vaku. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. UGro Pot je perfektní pro trvalé a dlouhodobé plodiny.

Pěstitelská práce s UGro Pot je nejen pohodlná, ale také vás ušetří od nákupů květináčů. Byl navržen tak, aby bylo dosaženo těch nejvyšších výnosů. Každé balení má určitou velikost, která umožňuje optimalizovat počet rostlin rostoucích na čtvereční metr.

Hodnota pH: 5,5 - 6,5
Hodnota EC (1:1,5): <0,6 mS/cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kokosový substrát UGro Organics Coco
Velikost: 4l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: