1.3.2021 AKTUÁLNĚ: Máme otevřeno bez omezení na základě Výjimky.

UGro Pure 50 - substrát 50l

Kód: 1335
Značka: UGro
349 Kč 288 Kč bez DPH
Na dotaz

UGRO Pure je 50l pytel (± 5%) kokosového substrátu, který se skládá především z kokosové rašeliny v malých částicích, s nízkým obsahem kokosových vláken. Výhodou UGRO Pure je možnost sázet rostliny přímo do substrátu. Je vhodný pro všechny typy pěstování, venku i uvnitř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UGRO Pure je 50l pytel (± 5%) kokosového substrátu, který se skládá především z kokosové rašeliny v malých částicích, s nízkým obsahem kokosových vláken. Coco substrát se získává drcením a zpracováním slupek kokosových ořechů a může být použit jako alternativní možnost k více tradičním substrátům. Má vynikající vlastnosti zadržování vody a provzdušnění, což pomáhá kořenům rostlin, která díky tomuto roste mnohem rychleji. UGRO Pure je  biologicky rozložitelná organická hmota s přírodní houbou Trichoderma, která chrání kořeny před hnilobou a stimuluje růst Vašich rostlin.

Výhodou UGRO Pure je možnost sázet rostliny přímo do substrátu, bez nutnosti ošetření nebo zvláštních doplňků pro růst a zdraví rostliny. Je vhodný pro všechny typy pěstování, venku i uvnitř. UGRO Pure je ideální substrát pro krátkodobé a sezóní rostliny.

Hodnota pH: 5,5 - 6,5
Hodnota EC (1:1,5): <0,6 mS/cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kokosový substrát UGro Organics Coco
Velikost: 50l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: