NTS UFO Fan 160RT, 0-680m3/hod, 130W, regulace otáček a termostat

Kód: 1057
Značka: NTS
ZdarmaZdarma
NTS UFO Fan 160RT, 0-680m3/hod, 130W, regulace otáček a termostat Cover
3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Na dotaz

NTS UFO Fan je plastový potrubní motor vhodný pro odtah nebo přítah vzduchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NTS UFO Fan je plastový potrubní motor vhodný pro odtah nebo přítah vzduchu. Je lehký, velmi jednoduše se instaluje přímo na potrubí, k pachovému filtru atd. Na svém těle má připevněn kovový držák pro přímou instalaci na zeď, strop nebo kamkoliv jinam. Tento držák je jednoduše odmontovatelný pokud není potřeba. Dodáváme NTS UFO Fan v průměrech 125, 160, 250, 315 mm. Výkony motorů jsou dány průměrem od 215 m3/hod až do výkonu 1900 m3/hod. Všechny průměry mají tři možné modifikace. První je NTS UFO Fan dvourychlostní, druhou je motor s plynulou regulací otáček (označení R) a třetí možností je motor s plynulou regulací otáček a vestavěným termostatem umístěným na kabelu (označení RT). NTS UFO Fan RT je jedinečný svou funkcí samostatné regulace otáček a tím odtahu příliš teplého vzduchu z místnosti.

Funguje velice spolehlivě a jednoduše. Motor se nainstaluje na své místo v místnosti nebo přímo do potrubí. Termostatickou sondu doporučujeme umístit za motor do potrubí po směru odváděného vzduchu.
- prvním potenciometrem nastavíme požadované otáčky (výkon) motoru jenž je dostačující pro výměnu vzduchu v místnosti, boxu nebo jinde.
- druhým potenciometrem (termostatem) nastavíme krajní hodnotu teploty v místnosti, např. 27 °C. V okamžiku, kdy čidlo zaznamená vyšší teplotu než jsme nastavili, automaticky sepne na plný výkon motoru. V okamžiku, kdy se teplota sníží pod námi nastavenou mez, např. 27 °C. se motor vrátí do původního režimu výkonu, který jsme nastavili prvním potenciometrem, regulátorem otáček. 

Výstřižek3

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory NTS UFO
Příruba (mm): 160mm
Průtok od: Od 250 m3/h, Od 500 m3/h
Průtok do: Do 1000 m3/h, Do 1500 m3/h
Regulace otáček: Plynulá regulace a termostat
Technologie: Radiální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: