LED osvětlení s klipem, 2 lišty

Kód: GRD20WFS
Novinka
Značka: higarden
899 Kč 699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem

Praktické LED osvětlení s plným spektrem pro růst i květ. Dva oddělené světelné LED pruhy s nastavitelnou 360° pozicí jsou vybavené časovým vypínačem s možností vypnutí po 3, 9 a 12 hodinách a přepínáním modrého/červeného/kombinovaného spektra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný přísvit nad rostliny s možností regulovat světlo i nastavit počáteční čas svícení bez nutnosti dalších redukcí. Světlo nad truhlík, pařník nebo květináčky umístíte snadno pomocí kovové klipsny, jejíž čelisti sevřou tloušťku až 6 cm. Odpadne tak častý problém s komplikovanou instalací dalšího zdroje světla, jako například pěstební žárovky, na hůře dostupných místech.

Součástí plno-spektrálního LED přisvětlení pro rostliny je jednoduché ovládání časovače, pěstebního spektra a intenzity osvětlení skoro jak u klasické lampičky.

Variabilita pěstebního spektra
Při plném výkonu svítí část s modrým i plným světelným spektrem. Intuitivní ovládání umožňuje zapnout až 3 režimy LED osvětlení. První režim spustí fialové full-spectrum, které dodá rostlinám vyváženou dávku energie ve všech částech spektra. Druhý režim spustí modré světlo, které slouží ke zvýšené podpoře růstu. Třetí režim je kombinací prvního a druhého. 

Proč fialové LED diody?
LED diody vyvinuté přímo pro efektivní osvětlení rostlin obsahují plné světelné spektrum, vyzařující v jednotlivých barvách spektra přesně tolik energie, kolik je rostlina schopna přijmout a zpracovat. 

Kdy používat LED dvojité LED osvětlení
- pěstební osvětlení nad truhlík, či pařník
- osvětlení pro klonovací box 
- předpěstování sazenic 
- “boost” pro podporu květu a plodu 
- přídavné pěstební světlo 
- horizontální i vertikální přisvětlení 

Vypínač
Pohodlný časový vypínač umožňuje svícení v režimech 3, 9 nebo 12 hodin. Světlo tak můžete zapnout třeba jen ráno a večer na 3 hodiny a přilepšit světelným podmínkám rostlin. Světlo se vypne po nastavené době, není nutné tedy přemýšlet nad vypínáním ve zvolený čas. Díky dlouhému kabelu lze aplikovat světlo prakticky kdekoliv. Nejedná se o časový spínač (časovač umí světlo pouze vypnout).

Obsah balení:
- dvojité LED osvětlení s klipsem a časovačem 
- LED pěstební osvětlení 6W 
- napájecí 3A USB adaptér 
- návod k použití 

Specifikace:
- výkon - 6W
- spektrum- full-spectrum/modré/obojí 
- vstupní napětí - 5V 
- hmotnost - 0,5 kg 
- barva - černá 
- životnost - 50 000h 
- využití - přísvit 
- počet LED diod - 40 (26 červených, 14 modrých)
- automatické vypnutí světla - 3/9/12 hodin

Doplňkové parametry

Kategorie: Dosvětlování pomocí LED
Napětí: 230V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: