Doprava

Vyberte si tu možnost, která je Vám nejbližší.

Ceník dopravy CZ

  Objednávky do 3000 Kč Objednávky nad 3000 Kč
  Doprava Příplatek za dobírku Doprava Příplatek za dobírku
PPL* 79 Kč 25 Kč zdarma zdarma
GLS* 79 Kč 25 Kč zdarma zdarma
Zásilkovna (<5kg)** 39 Kč 25 Kč zdarma zdarma
Zásilkovna (5-10kg)*** 79 Kč 25 Kč zdarma zdarma
PPL Parcelshop (<30kg) 79 Kč 25 Kč zdarma zdarma
Osobní odběr zdarma

* Ceny dopravy platí pro 1 balík do hmotnosti 30Kg nebo do rozměru maximálího rozměru 120x60x60cm Přesáhne-li objednávka tyto podmínky, budeme Vás individuálně kontaktovat a domluvíme se s Vámi na ceně dopravy
** Platí do 5Kg nebo do maximální délky jedné strany 70 cm a zároveň součtu všech tří stran do 120cm
*** Platí pro zásilky do 10Kg nebo do maximální délky mezi 70-120cm a součtu všech tří stran do od 120cm do 150cm


Ceník dopravy SK

  Objednávky do 129 EUR Objednávky nad 129 EUR
  Doprava Příplatek za dobírku Doprava Příplatek za dobírku
PPL* 8 EUR 1 EUR zdarma 1 EUR
GLS* 5 EUR 1 EUR zdarma 1 EUR
Zásilkovna (<10kg) 4 EUR 1 EUR zdarma 1 EUR

 * Ceny dopravy platí pro 1 balík do hmotnosti 30Kg nebo do rozměru obvod + délka je menší než 300cm a zároveň nejdelší strana není delší než 150cm - Přesáhne-li objednávka tyto podmínky, budeme Vás individuálně kontaktovat a domluvíme se s Vámi na ceně dopravy


1) Doprava pomocí PPL

Vaše objednávka bude doručena druhý den od vyexpedování. O všem Vás budeme informovat.

 

2) Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst. Jejich seznam naleznete zde

Jakmile je zásilka připravena na vámi vybrané pobočce Zásilkovny, přijde vám potvrzovací zpráva SMS. V rámci ní obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Pro výdej zboží vám postačí pouze znalost tohoto hesla. Platit můžete v hotovosti až ve chvíli převzetí zboží na výdejním místě.

Zásilkovnou lze zasílat balíky o maximální hmotnosti 5-10 kg v závislosti na tom, jakou cílovou Zásilkovnu zvolíte. Zásilkovnou nelze zasílat křehké zboží jako např. zářivky. Doprava zásilky nad 10 kg přes Zásilkovnu vyjde na 260 Kč - v tomto případě doporučujeme využít dopravu přes PPL (na překročení 10kg limitu budete upozorněni během objednávkového procesu, případně telefonicky).

3) PPL Parcelshop

Další sítí výdejních míst, s kterou spolupracujeme, je tzv. PPL Parcelshop. Tato výdejní místa se nachází po celé České republice. Na rozdíl od Zásilkovny však Parcelshopy nenaleznete na Slovensku. Podmínkou k vyzvednutí balíku zaplaceného převodem je předložení dokladu (občanský průkaz, řidičský průkaz,...). U balíků na dobírku máme zkušenost, že výdejní místa PPL Parcelshopu vyžadují pouze zaplacení doběrečné částky.

Maximální hmotnost jedné zásilky na PPL Parcelshop je 30 kg. Dopravu těžších objednávek překalkulujeme a pošleme do emailu k odsouhlasení.

 

4) Osobní odběr v Praze: zdarma pro všechny Vaše objednávky

Zboží můžete po předchozí telefonické domluvě vyzvednout v domluvenou dobu ve Vysočanech (Praha 9). Více informací o skladu naleznete zde. V některých případech nabízíme také rozvoz zboží.

 

Doprava nadrozměrných zásilek

Pokud obvodová délka zásilky přesahuje 300 cm nebo pokud hmotnost zásilky přesahuje 50 kg, řešíme dopravu individuálně s každým zákazníkem. Na takové zásilky se nevztahuje doprava zdarma vždy, cenu dopravy řešíme opět individuálně. V některých případech jsme schopni zásilku rozdělit do několika menších a doručit je běžným PPL kurýrem (všechny najednou). V jiných případech používáme speciálního přepravce nadrozměrných zásilek, se kterým rádi vyřešíme dopravu objemných a těžkých zásilek (např. palety substrátů) až před Vaše dveře. V případě větších objednávek si neváhejte říct o individuální cenovou kalkulaci.

 

Doprava do dalších zemí EU

Do zahraničí zasíláme prostřednictvím PPL. Ceny dopravy jsou vyšší než do ČR. Vždy Vás ale budeme kontaktovat a informovat o konkrétní částce. Dovolujeme si Vás upozornit, že při zasílání do zahraničí vždy vyžadujeme platbu předem na účet, dobírka není v tomto případě možná.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.