Doprava


Ceník dopravy CZ

  Objednávky do 3000 Kč Objednávky nad 3000 Kč
  Doprava Příplatek za dobírku Doprava Příplatek za dobírku
GLS* 79Kč 29Kč ZDARMA 29Kč
PPL* 89Kč 29Kč ZDARMA 29Kč
DPD* 89Kč 29Kč ZDARMA 29Kč
Zásilkovna
(<5kg)**
49Kč 29Kč ZDARMA 29Kč
PPL Parcelshop
(<30kg)
79Kč 29Kč ZDARMA 29Kč

GLS Parcelshop
(<15kg)

79 Kč 29 Kč ZDARMA 29Kč
Osobní odběr
na prodejně
ZDARMA

* Ceny dopravy platí pro 1 balík do hmotnosti 30 kg nebo do maximálního rozměru 120x60x60 cm. Přesáhne-li objednávka tyto podmínky, budeme Vás individuálně kontaktovat a domluvíme se s Vámi na ceně dopravy.
** Platí do 5 kg nebo do maximální délky jedné strany 70 cm a zároveň součtu všech tří stran do 120 cm. 

Ceník dopravy SK

  Objednávky do 129EUR Objednávky nad 129EUR
  Doprava Příplatek za dobírku Doprava Příplatek za dobírku
PPL* 8EUR 1EUR ZDARMA 1EUR
GLS* 5EUR 1EUR ZDARMA 1EUR
DPD* 7EUR 1EUR ZDARMA 1EUR
Zásilkovna
(<5kg)**
4EUR 1EUR ZDARMA 1EUR
Zásilkovna
(5-10kg)**
7EUR 1EUR 3EUR 1EUR

 * Ceny dopravy platí pro 1 balík do hmotnosti 30 kg nebo do maximálního rozměru 120x60x60 cm. Přesáhne-li objednávka tyto podmínky, budeme Vás individuálně kontaktovat a domluvíme se s Vámi na ceně dopravy.
** Platí do 5 kg nebo do maximální délky jedné strany 70 cm a zároveň součtu všech tří stran do 120 cm. 

1. Doprava pomocí PPL

Vaše objednávka bude doručena druhý den od vyexpedování. O všem Vás budeme informovat.

2) Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst. Jejich seznam naleznete zde.Jakmile je zásilka připravena na vámi vybrané pobočce Zásilkovny, přijde vám potvrzovací zpráva SMS. V rámci ní obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Pro výdej zboží vám postačí pouze znalost tohoto hesla. Platit můžete v hotovosti až ve chvíli převzetí zboží na výdejním místě.
Zásilkovnou lze zasílat balíky o maximální hmotnosti 5-10 kg v závislosti na tom, jakou cílovou Zásilkovnu zvolíte. Zásilkovnou nelze zasílat křehké zboží jako např. zářivky. Doprava zásilky nad 5 kg přes Zásilkovnu vyjde na 170 Kč nad 10Kg dokonce nad 260 Kč - v tomto případě doporučujeme využít dopravu přes GLS nebo PPL (na překročení 10kg limitu budete upozorněni během objednávkového procesu, případně telefonicky).

3) PPL Parcelshop

Další sítí výdejních míst, s kterou spolupracujeme, je tzv. PPL Parcelshop. Tato výdejní místa se nachází po celé České republice. Narozdíl od Zásilkovny však Parcelshopy nenaleznete na Slovensku. Podmínkou k vyzvednutí balíku zaplaceného převodem je předložení dokladu (občanský průkaz, řidičský průkaz,…). U balíků na dobírku máme zkušenost, že výdejní místa PPL Parcelshopu vyžadují pouze zaplacení dobírkové částky.
Maximální hmotnost jedné zásilky na PPL Parcelshop je 30 kg. Dopravu těžších objednávek překalkulujeme a pošleme do emailu k odsouhlasení.

4) Osobní odběr v Praze: zdarma pro všechny Vaše objednávky

Zboží můžete vyzvednout v naší prodejně ve Vysočanech (Praha 9) v pracovní dny mezi 9:00 a 17:00. Více informací o skladu a prodejně naleznete zde. V některých případech nabízíme také rozvoz zboží.

 


Doprava nadrozměrných zásilek

Pokud obvodová délka zásilky přesahuje 300 cm nebo pokud hmotnost zásilky přesahuje 30 kg, řešíme dopravu individuálně s každým zákazníkem. Na takové zásilky se nevztahuje doprava zdarma vždy, cenu dopravy řešíme opět individuálně. V některých případech jsme schopni zásilku rozdělit do několika menších a doručit je běžným PPL kurýrem (všechny najednou). V jiných případech používáme speciálního přepravce nadrozměrných zásilek, se kterým rádi vyřešíme dopravu objemných a těžkých zásilek (např. palety substrátů) až před Vaše dveře. V případě větších objednávek si neváhejte říct o individuální cenovou kalkulaci.

Doprava do dalších zemí EU

Do zahraničí zasíláme na základě poptávky e-mailem a bohužel ne vždy je to možné. Obecně zasíláme menší věci do 10kg. Ceny dopravy jsou také často  vyšší, nekdy i násobně vyšší než do ČR. Vždy Vás ale budeme kontaktovat a informovat o konkrétní částce. Dovolujeme si Vás upozornit, že při zasílání do zahraničí vždy vyžadujeme platbu předem na účet, dobírka není v tomto případě možná.