Možná jste si všimli, že máme nový vzhled a věříme, že díky němu budete s našimi stránkami ještě spokojenější! Dejte nám na info@higarden.cz nebo do chatu vědět, jak se Vám líbí a pokud objevíte nějakou chybičku, budeme rádi, když nám o ni řeknete! Děkujeme!

Doprava


Ceník dopravy CZ

  Objednávky do 3000 Kč Objednávky nad 3000 Kč
  Doprava Příplatek za dobírku Doprava Příplatek za dobírku
PPL* 49Kč 79Kč ZDARMA 29Kč
GLS* 49Kč 79Kč ZDARMA 29Kč
Zásilkovna
(<5kg)**
49Kč 79Kč ZDARMA 29Kč
Zásilkovna
(5-10kg)***
79Kč 79Kč ZDARMA 29Kč
Zásilkovna
(<30kg)
79 Kč 29 Kč ZDARMA 29Kč
Osobní odběr
na prodejně
ZDARMA

* Ceny dopravy platí pro 1 balík do hmotnosti 30 kg nebo do maximálního rozměru 120x60x60 cm. Přesáhne-li objednávka tyto podmínky, budeme Vás individuálně kontaktovat a domluvíme se s Vámi na ceně dopravy.
** Platí do 5 kg nebo do maximální délky jedné strany 70 cm a zároveň součtu všech tří stran do 120 cm.
*** Platí pro zásilky do 10 kg nebo do maximální délky mezi 70-120 cm a součtu všech tří stran do od 120 cm do 150 cm.

 

Ceník dopravy SK

  Objednávky do 3000 Kč Objednávky nad 3000 Kč
  Doprava Příplatek za dobírku Doprava Příplatek za dobírku
PPL* 49Kč 79Kč ZDARMA 29Kč
GLS* 49Kč 79Kč ZDARMA 29Kč
Zásilkovna
(<5kg)**
49Kč 79Kč ZDARMA 29Kč
Zásilkovna
(5-10kg)***
79Kč 79Kč ZDARMA 29Kč
Zásilkovna
(<30kg)
79 Kč 29 Kč ZDARMA 29Kč
Osobní odběr
na prodejně
ZDARMA

 

1. Doprava pomocí PPL

Vaše objednávka bude doručena druhý den od vyexpedování. O všem Vás budeme informovat.

2) Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst. Jejich seznam naleznete zde.Jakmile je zásilka připravena na vámi vybrané pobočce Zásilkovny, přijde vám potvrzovací zpráva SMS. V rámci ní obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Pro výdej zboží vám postačí pouze znalost tohoto hesla. Platit můžete v hotovosti až ve chvíli převzetí zboží na výdejním místě.
Zásilkovnou lze zasílat balíky o maximální hmotnosti 5-10 kg v závislosti na tom, jakou cílovou Zásilkovnu zvolíte. Zásilkovnou nelze zasílat křehké zboží jako např. zářivky. Doprava zásilky nad 10 kg přes Zásilkovnu vyjde na 260 Kč - v tomto případě doporučujeme využít dopravu přes PPL (na překročení 10kg limitu budete upozorněni během objednávkového procesu, případně telefonicky).

3) PPL Parcelshop

Další sítí výdejních míst, s kterou spolupracujeme, je tzv. PPL Parcelshop. Tato výdejní místa se nachází po celé České republice. Narozdíl od Zásilkovny však Parcelshopy nenaleznete na Slovensku. Podmínkou k vyzvednutí balíku zaplaceného převodem je předložení dokladu (občanský průkaz, řidičský průkaz,…). U balíků na dobírku máme zkušenost, že výdejní místa PPL Parcelshopu vyžadují pouze zaplacení dobírkové částky.
Maximální hmotnost jedné zásilky na PPL Parcelshop je 30 kg. Dopravu těžších objednávek překalkulujeme a pošleme do emailu k odsouhlasení.

4) Osobní odběr v Praze: zdarma pro všechny Vaše objednávky

Zboží můžete vyzvednout v naší prodejně ve Vysočanech (Praha 9) v pracovní dny mezi 9:00 a 17:00. Více informací o skladu a prodejně naleznete zde. V některých případech nabízíme také rozvoz zboží.

 


Doprava nadrozměrných zásilek

Pokud obvodová délka zásilky přesahuje 300 cm nebo pokud hmotnost zásilky přesahuje 30 kg, řešíme dopravu individuálně s každým zákazníkem. Na takové zásilky se nevztahuje doprava zdarma vždy, cenu dopravy řešíme opět individuálně. V některých případech jsme schopni zásilku rozdělit do několika menších a doručit je běžným PPL kurýrem (všechny najednou). V jiných případech používáme speciálního přepravce nadrozměrných zásilek, se kterým rádi vyřešíme dopravu objemných a těžkých zásilek (např. palety substrátů) až před Vaše dveře. V případě větších objednávek si neváhejte říct o individuální cenovou kalkulaci.

Doprava do dalších zemí EU

Do zahraničí zasíláme prostřednictvím PPL. Ceny dopravy jsou vyšší než do ČR. Vždy Vás ale budeme kontaktovat a informovat o konkrétní částce. Dovolujeme si Vás upozornit, že při zasílání do zahraničí vždy vyžadujeme platbu předem na účet, dobírka není v tomto případě možná.