Proč Higarden.cz?

Podle recenzí na Heureka.cz dlouhodobě přes 99% zákazníků doporučuje nákup na Higarden.cz. Proč naši zákazníci rádi nakupují u nás?

 

1. Široký sortiment

Elektro zahradnictví, která mají tak široký sortiment jako my, můžete v ČR spočítat na prstech jedné ruky. Zboží pro Vás nakupujeme u mnoha dodavatelů. Naskladňujeme každý pracovní den, abychom uměli co nejpružněji reagovat na Vaši poptávku.

2. Nízké ceny

Chceme Vám poskytovat servis v té nejvyšší možné kvalitě, ale i přesto držet příznivé ceny. Naši stálí zákazníci se také těší z věrnostních slev. Zkuste se sami přesvědčit. V případě větší objednávky Vám rádi připravíme výhodnou cenovou nabídku.

3. Individuální přístup

Máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží, aby se Vám dostalo nejlepšího poměru kvalita/cena.

4. Balení a doprava

Zboží Vám kvalitně zabalíme. Krabici s produktem obalíme černou folií a v případě křehkého zboží používáme ještě mezivrstvu z odolné bublinkové folie. Nabízíme dopravu až ke dveřím pomocí nejširší nabídky dopravců na trhu od PPL, DPD přes Zásilkovnu po Českou Poštu. Od všech využíváme jak službu Kurýra tak Výdejních míst a díky tomu máme tisíce výdejních míst v ČR a SR. Rovněž je možný osobní odběr v naší prodejně v Praze ve Vysočanech.

5. Následný servis

Vztah se zákazníkem pro nás nekončí odesláním objednávky. V případě, že potřebujete pomoct s produktem (kalibrace pH metru, instalace vzduchotechniky,...), stačí zavolat na naše číslo a my Vám rádi poradíme. Pokud nastane situace, že se zboží kvůli výrobní vadě pokazí, vyřešíme s Vámi reklamaci k Vaší spokojenosti.

Vyzkoušejte i Vy nákup na Higarden.cz a přesvědčte se o našich kvalitách!