Proč Higarden.cz?

Podle recenzí na Heureka.cz dlouhodobě přes 98% zákazníků doporučuje nákup na HiGarden.cz. Proč naši zákazníci rádi nakupují u nás?

 

1. Široký sortiment

Elektro zahradnictví, která mají tak široký sortiment jako my, můžete v ČR spočítat na prstech jedné ruky. Zboží pro Vás nakupujeme u mnoha dodavatelů. Naskladňujeme každý pracovní den, abychom uměli co nejpružněji reagovat na Vaši poptávku.

2. Nízké ceny

Chceme Vám poskytovat servis v té nejvyšší možné kvalitě, ale i přesto držet příznivé ceny. Naši stálí zákazníci se také těší z věrnostních slev. Zkuste se sami přesvědčit. V případě větší objednávky Vám rádi připravíme výhodnou cenovou nabídku.

3. Individuální přístup

Máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží, aby se Vám dostalo nejlepšího poměru kvalita/cena.

4. Balení a doprava

Zboží Vám kvalitně zabalíme. Krabici s produktem obalíme černou folií a v případě křehkého zboží používáme ještě mezivrstvu z odolné bublinkové folie. Nabízíme dopravu až ke dveřím pomocí služby PPL a také levnější variantu v podobě Zásilkovny se 400 odběrnými místy v ČR a SR. Rovněž je možný osobní odběr v našem skladu v Praze ve Vysočanech.

5. Následný servis

Vztah se zákazníkem pro nás nekončí odesláním objednávky. V případě, že potřebujete pomoct s produktem (kalibrace pH metru, instalace vzduchotechniky,...), stačí zavolat na naše číslo a my Vám rádi poradíme. Pokud nastane situace, že se zboží kvůli výrobní vadě pokazí, vyřešíme s Vámi reklamaci k Vaší spokojenosti.

Vyzkoušejte i Vy nákup na Higarden.cz a přesvědčte se o našich kvalitách!

 

Vyzkoušejte i Vy nákup na Higarden.cz a přesvědčte se o našich kvalitách!