Grotek Black Pearl

Kód: 796
Značka: Grotek
1 599 Kč
Grotek Black Pearl 250g Higarden
1 599 Kč 1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Grotek Black Pearl organické doplňkové hnojivo v práškové podobě, které pomáhá zvýšit růst rostlin tím, že se zaměřuje na kvalitu půdy a vyživováním kořenů.

Detailní informace

900g
Skladem | 796
1 599 Kč
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Grotek Black Pearl organické doplňkové hnojivo v práškové podobě, které pomáhá zvýšit růst rostlin tím, že se zaměřuje na kvalitu půdy a vyživování kořenů. Je to mix základních důležitých prvků jako je dusík, fosfor a draslík, které podporují tvorbu většího kořenového systému a zajišťují bujné květenství. Black Pearl obsahuje látku Biochar, což je látka bohatá na uhlík, která dokáže přetrvat v půdě i několik tisíc let. Biochar má schopnost nasáknout živiny z okolní půdy. Biochar funguje jako houba tvrdé stěny, která udržuje vodu blíže ke kořenům po delší dobu.  Toto zadržování přístupné vody pomáhá rostlinám udržovat špičkovou produkci v období stresu a také povzbuzuje biologii k tomu, aby zůstala více aktivní s delší dobou zadržené vody v pěstební půdě. Black Pearl dále obsahuje také extrakt z mořských řas, který výrazně ovlivňuje růst a tvorbu silného kořenového systému a podporuje růst velkých zelených listů, což v konečné fázi zajistí kvalitní a velké plodiny. 

Použití:
- nejvhodnější použití 
Black Pearl je přimíchat prášek do půdy. Jelikož není rozpustný ve vodě, nedoporučujeme ho používat v hydroponických systémech.

Dávkování:
- doporučené dávkování je 4 g prášku na 4 l vody. 

Dávkování platí při zalévání s hnojivem 1x týdně a poté jen vodou. Pokud zaléváte s hnojivy pokaždé, doporučujeme snížit dávku hnojiv na polovinu i více.
Doplňující informace naleznete v tomto Grotek návodu.


S dávkováním hnojiv Vám poradí dávkovací tabulky Grotek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: