Digitální Předřadníky

Předřadník je nezbytný pro zapojení MH, HPS i CMH výbojek. Bez tohoto parťáka by zkrátka nemohly fungovat. Digitální předřadník je výrazně efektivnější než jeho magnetický kolega a určitě se vám z dlouhodobého hlediska vyplatí mnohem více. Nabízí celkově spolehlivější provoz a jednoznačně vyšší výkon. Stmívatelné předřadníky navíc umožňují regulovat výkon přesně podle potřeby pomocí digitálního mikroprocesoru. Zabudovaná ochrana proti přehřátí nebo třeba zkratu zaručuje bezpečnost a spolu s měkkým startem také podstatně prodlužuje životnost výbojky. Také s ním nehrozí blikající a nerovnoměrné záření. S čistým svědomím však můžeme doporučit zboží značek jako jsou LUMii, DimLuxLumatek či Spectromaster.

Není vám něco jasné? Chcete poradit s výběrem? Napište na info@higarden.cz, naši specialisté jsou tu pro vás.

Nejprodávanější

44 položek celkem
maxibright N43726
Gavita Remote Switch RS1
1 999 Kč
GV-RS1
HDL Horti Dim Light předřadník HPS/MH 600W, 240V N43330
Horti ECO Power předřadník HPS/MH 600W, 240V 10ECOHORTI
Horti Gear Magnetic Ballast 600W w/ IEC Plug
Novinka
PROG600B
dimlux
Novinka
17 999 Kč
2-334
SUNCMH (1)
4 990 Kč
SUNCMHBEZ
SUNDE SUNDE
SUNDEKILO SUNDEKILO

Výbojky, ať už se jedná o MH, HPS nebo CMH, potřebují předřadník aby fungovaly. Digitální předřadník používá frekvenční měnič napětí a je výrazně efektivnější než jeho magnetický kolega. Magnetické předřadníky jsou sice levnější, ale investice do digitálního zařízení se, pokud vezmeme v potaz jeho mnohé výhody, vyplatí mnohem více z dlouhodobého hlediska. Digitální předřadníky jsou totiž spolehlivější a nabízí jednoznačně vyšší výkon.

Výkon stmívatelných modelů lze regulovat přesně dle potřeby pomocí digitálního mikroprocesoru. Díky tomu můžete použít jeden předřadník k napájení a zapalování výbojek s různou wattáží místo toho, abyste kupovali nový předřadník pokaždé, když chcete použít výbojku s jiným výkonem. 

Drtivá většina těchto předřadníků má zabudovanou ochrana proti přehřátí nebo zkratu, jsou celkově bezpečnější než magnetické verze. Vytváří také méně tepla a hluku, což v podmínkách domácí pěstírny určitě oceníte. Funkce měkkého startu výbojku zažehne postupně, čímž prodlužuje její životnost. Dalšími vychytávkami některých digitalních předřadníků je třeba funkce SL (super lumen), která zvýší výkon nebo detekce výbojky. S digitálním předřadníkem se také vyvarujete blikajících výbojek a nerovnoměrného záření.

Jasným favoritem z této kategorie je přepínatelný předřadník od LUMiiSázkou na jistotu je vysoký standard kvality od firmy Lumatek, která nabízí i modely uzpůsobené pro 400 V výbojky.

Nechybí ani předřadníky pro CMH včetně výbojky.

S čistým svědomím však můžeme doporučit také zboží značek jako jsou LUMii, DimLux či Spectromaster.

S ohledem na parametry výbojek můžete předřadníky filtrovat podle výkonu od 250 do 1000 W.

Efektivní osvícení prostoru zajistí kvalitní stínidlo.

Jestli do pěstírny sháníte komplexní řešení osvětlení, můžeme doporučit sety osvětlení a naši nabídku complete fixture.