V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Hnojiva Advanced Hydroponics

11 položek celkem

Tento výrobce patří k holandským firmám, které jsou na trhu již přes čtvrt století a nabízí úzce vyprofilovaná trojsložková hnojiva, která jsou dost dobrá i těm nejnáročnějším growerům.

Organominerální výživa od značky Advanced Hydroponics určená pro pěstování v inertních pěstebních médiích je vynikající pro hydroponii! Můžete ji však využít i pro pěstování v zeminových substrátech, pouze s důrazem na poloviční koncentraci. Snadno se rozpouští a je plně kompatibilní se všemi zavlažovacími systémy.

DUTCH FORMULA je legendární označení pro tři vysoce účinné složky: GrowMicroBloom. Ty rostlinám spolehlivě zajistí mikro i makro živiny včetně stopových prvků v průběhu celého pěstebního cyklu.

4 doplňky a úroda jedna báseň!

Kořenový stimulátor vhodný pro semenáčky a řízky naplno rozvine kořenový systém pro následný vývoj mladé rostlinky.

Rostlinný stimulátor pro fázi růstu i květu umožňuje využít potenciál každé rostliny naplno.

Biologické doplňkové hnojivo Enzymes+ tvoří s výše uvedenými doplňky harmonický celek a postará se během celého životního cyklu rostliny nejen o lepší vstřebávání živin díky aktivaci prospěšných mikroorganismů, ale pomůže také s odstraněním nahromaděných solí a rozkladem zbytků mrtvých kořenů.

Těsně před sklizní nezapomeňte na průplach pomocí Final Solution. Tento produkt značně podporuje intenzitu chuti a vůně.

Vyzkoušejte specifické vlastnosti a použití hnojiv od Advanced Hydroponics prostřednictvím zvýhodněné sady. V ceně je základní výživa (Dutch Formula) i 4 doplňky pro celý pěstební cyklus!

Zpracování organických aminokyselin pro větší vitalitu rostlin umožňuje praktický biostimulant.

S dávkováním hnojiva vám pomůžou tabulky Advanced Hydroponics.