Hnojiva Advanced Hydroponics

Hnojiva Advanced Hydroponics vyhovují i těm nejnáročnějším - dávkování tří základních složek jejich pověstné Dutch Formula: Grow, Micro a Bloom si totiž upravíte přesně podle potřeby. Jejich organominerální hnojiva jsou míněná pro hydroponii, jsou ale vhodná k jakékoliv metodě. Tři složky, případně nějaký doplněk - víc ke skvělé úrodě nepotřebujete.

S dávkováním pomůžou tabulky Advanced Hydroponics.

Něco vašim rostlinám schází? Plánujete další kolečko s jinými hnojivy? Rádi se s vámi podělíme o své praktické zkušenosti na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Advanced Hydroponics Starter Kit Cover
1 690 Kč
Původně: 1 690 Kč
1 349 Kč
bloom
od 209 Kč
Původně: 209 Kč
od 159 Kč
enzyme
od 215 Kč
Původně: 215 Kč
od 179 Kč
growth
od 239 Kč
Původně: 239 Kč
od 219 Kč
pk
od 179 Kč
Advanced Hydroponics PK
Skladem
15674/250
Původně: 179 Kč
od 129 Kč
amino
od 139 Kč
Původně: 139 Kč
od 119 Kč
14 položek celkem

 

 

Tento výrobce patří k holandským firmám, které jsou na trhu již přes čtvrt století a nabízí úzce vyprofilovanou nabídku hnojiv, která jsou dost dobrá i těm nejnáročnějším growerům. I když jsou na trhu od roku 1996, jejich sortment není široký. Místo přidávání nových produktů totiž konstantně vylepšují ty stávající.

Organominerální výživa od značky Advanced Hydroponics určená pro pěstování v inertních pěstebních médiích je vynikající pro hydroponii! Můžete ji však využít i pro pěstování v zeminových substrátech, pouze s důrazem na poloviční koncentraci. Snadno se rozpouští a je plně kompatibilní se všemi zavlažovacími systémy.

DUTCH FORMULA je legendární označení pro tři vysoce účinné složky hlavní výživy: GrowMicroBloom. Ty rostlinám spolehlivě zajistí přísun základních živin i těch, které potřebují jen ve stopovém množství, jako jsou vitamíny a minerály. Po celou dobu pěstebního cyklu se všechny tři složky používají společně v různém poměru a starají se o to, aby rostlina měla ve správnou chvíli ty správné stavební kameny.

Hlavní výživa, sem tam nějaký dopněk nebo stimulátor a skvělá úroda je tu!

Kořenový stimulátor vhodný pro semenáčky a řízky naplno rozvine kořenový systém pro následný vývoj mladé rostlinky.

Rostlinný stimulátor pro fázi růstu i květu umožňuje využít potenciál každé rostliny naplno.

Biologické doplňkové hnojivo Enzymes+ tvoří s výše uvedenými doplňky harmonický celek a postará se během celého životního cyklu rostliny nejen o lepší vstřebávání živin a pomůže také s odstraněním nahromaděných solí a rozkladem zbytků mrtvých kořenů.

Růst podporuje i přidávání aminokyselin, pevnější a celkově odolnější budou rostliny s dostatkem křemíku.

Květový stimulátor přidá rostlinám fosfor a draslík přesně tehdy, kdy ho potřebují nejvíce.

Těsně před sklizní nezapomeňte na průplach pomocí Final Solution. Tento produkt značně zlepšuje intenzitu chuti a vůně.

Vyzkoušejte specifické vlastnosti a použití hnojiv od Advanced Hydroponics prostřednictvím zvýhodněné sady. V ceně je základní výživa (Dutch Formula) i 4 doplňky pro celý pěstební cyklus!

 S dávkováním hnojiva vám pomůžou tabulky Advanced Hydroponics.

S dávkováním, výběrem a kombinací hnojiv vám rádi poradíme. O praktické zkušenosti se s vámi rádi podělíme na adrese info@higarden.cz.