1.3.2021 AKTUÁLNĚ: Máme otevřeno bez omezení na základě Výjimky.

Hnojiva Metrop

10 položek celkem

Hledáte hnojiva, stimulátory či aditiva prověřené kvality, jejichž hlavním charakteristickým znakem je mimořádná koncentrace obsažených nutrientů? Pak jste narazili na správnou značku!

Právě extrémní koncentrací živin totiž vyniká výživa holandské značky Metrop. Ta jde od svého vzniku vlastní cestou, která je blízká obzvláště domácím hobby pěstitelům, zahradníkům a zemědělcům.

Pro vývoj základní i doplňkové výživy rostlin má tato firma k dispozici vlastní oddělené laboratoře. 

Metrop se opírá o filozofii vycházející z dlouholeté zkušenosti, že do různých substrátů (hlína, kokos, rockwool atp.) stačí používat jedno osvědčené a univerzální základní hnojivo, jehož dávkování pokryje rozdíl mezi větším či naopak menším množstvím živin, které rostlina potřebuje ke svému vývoji ve vybraném pěstebním médiu. Například z půdy je schopna absorbovat určitou část živin přirozeně, a proto již není zapotřebí hnojit s takovou intenzitou, jako například v případě kokosu...

Hnojiva obsahují vysoký podíl NPK vůči objemu. S ohledem na vysokou celkovou koncentraci živin je potřeba dávkovat opravdu velmi opatrně. Nezalekněte se proto vyšší ceny. Tato výživa vám oproti běžným produktům vydrží mnohonásobně déle a její pořizovací cenu tak přinejmenším kompenzuje nadstandardní síla a účinnost. Navíc jsou šetrná k rostlinám i prostředí a nenajdete v nich žádné těžké kovy ani kadmium.

Chcete si výživu od značky Metrop nejprve takzvaně osahat a otestovat, nakolik vám bude vyhovovat v menším měřítku? Přesně k tomu slouží startovací sada. Nebo už víte, do čeho jdete a zajímá vás atraktivní cena? V naší nabídce nechybí kompletní sada 5 x 1 litr ani Metrop sada 5 x 5 litrů

Calgreen, Metrop MR 1 a Metrop MR 2 tvoří při pěstování na jakémkoli substrátu prvotřídní hnojící sérii, která podporuje tvorbu kořenů a silné rostlinné špice, díky kterým je dosaženo maximálních možných výnosů.

S dávkováním hnojiv vám poradí dávkovací tabulky Metrop.