V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Hnojiva Terra Aquatica (General Hydroponics)

30 položek celkem
calmag 1l fond blanc 720 1
od 269 Kč
od 219 Kč
11574/500
urtimax 1l
od 369 Kč
GHGOURTICA05
General Hydroponics MaxiBloom 1kg Cover
849 Kč
699 Kč
7859
General Hydroponics MaxiGro 1kg Cover
849 Kč
699 Kč
7858

General Hydroponics (GHE, G.H.) je už více než čtvrt století inovátorem v oblasti hydroponie. Prestižní značka, která se může pochlubit mimo jiné spoluprací s NASA, teď nese nové jméno, které zní: Terra Aquatica! Ve zkratce: G.H. = T.A.

Vlastnosti zůstávají. Osvědčená kvalita od roku 1995. Novinkou je šestihranné logo a nové názvy pod hlavičkou Terra Aquatica®, které lépe vystihují možnosti využití v pěstitelské praxi.

Fleurance je město na jihu Francie, jehož název nápadně připomíná floru samotnou. Sídlí zde centrála původní značky GHE. Dnešní Terra Aquatica má zde k dispozici vlastní oddělení výzkumu a vývoje, nejmodernější zařízení v Evropě a severní Americe a díky tomu neustále posouvá limity a rozšiřuje možnosti indoor i outdoor pěstování rostlin.

Pojďme si představit jedinečnou výživu tradiční francouzské značky v novém kabátu!

Produkty Terra Aquatica jsou nyní rozděleny do následujících produktových řad:

  •  Hnojiva Terra Aquatica Organics
  •  Hnojiva Terra Aquatica Flora
  •  Hnojiva Terra Aquatica DualPart
  •  Hnojiva Terra Aquatica Nova max
  •  Hnojiva Terra Aquatica PermaBloom
  •  Hnojiva Terra Aquatica DualPart Coco
  •  Doplňky výživy Terra Aquatica


S dávkováním hnojiv vám pomohou dávkovací tabulky General Hydroponics.lien-eurohydro-site-992-315

Před více než 40 lety se inspirovala skupina vědců, inženýrů a techniků s ambiciózním cílem: posílit zemědělskou kvalitu a inovace pomocí klíčových výrobních procesů a špičkového výzkumu. Při spuštění společnosti General Hydroponics vytvořil tento tým nadaci, která umožnila rozšířit smysluplné a průmyslové směry. Nyní má společnost General Hydroponics nejmodernější zařízení v Severní Americe a Evropě, kde výzkumníci vyvíjejí produkty, řešení a systémy, které vám pomáhají pečovat o vaše rostliny způsobem, který poskytuje co nejlepší výsledky.

S dávkováním hnojiv Vám pomohou dávkovací tabulky General Hydroponics.