Hnojiva Terra Aquatica (General Hydroponics)

Terra Aquatica, dříve známá jako General Hydroponics, je jedna z opravdu inovativních firem na trhu s hydroponickými hnojivy. Jejich organická výživa byla první, kterou bylo možné použít i v hydroponickém systému. Jejich řadu TriPart používá i NASA! Pro příznivce komplexní minerální výživy doporučujeme DualPart a DualPart Coco nebo NovaMax, nechybí hnojivo pro vytrvalé rostliny a doplňky.

S dávkováním pomůžou tabulky Terra Aquatica.

Rádi vám poradíme s výběrem hnojiva i doplňků. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

T.A. FinalPart (G.H. Ripen)
od 199 Kč
Původně: 199 Kč
od 149 Kč
T.A. TriPart Bloom (G.H. FloraBloom)
od 239 Kč
Původně: 239 Kč
od 169 Kč
T.A. FlashClean (G.H. FloraKleen)
od 189 Kč
Původně: 189 Kč
od 149 Kč
T.A. Calcium Magnesium
od 269 Kč
T.A. Calcium Magnesium
Skladem
11574/500
Původně: 269 Kč
od 219 Kč
T.A. TriPart Micro (G.H. FloraMicro)
od 289 Kč
Původně: 289 Kč
od 229 Kč
Trickologic microbial inoculant
od 199 Kč
Původně: 199 Kč
od 129 Kč
T.A. TriPart Gro (G.H. FloraGro)
od 239 Kč
Původně: 239 Kč
od 169 Kč
rootsbooster 1l
od 439 Kč
Původně: 439 Kč
od 329 Kč
T.A. NovaMax Bloom (G.H. FloraNova Bloom)
od 449 Kč
Původně: 449 Kč
od 299 Kč
PROBLOOM 02 60mL
od 499 Kč
Původně: 499 Kč
od 289 Kč
39 položek celkem
621f0864
559 Kč
429 Kč
GHTRIMV
8f218427
559 Kč
429 Kč
GHTRITV
0155e83c
1 299 Kč
539 Kč
GHTRINOVA
T.A. Calcium Magnesium
od 269 Kč
od 219 Kč
11574/500
f44faefb
559 Kč
GHTRIDUOTV
9d487fea
559 Kč
429 Kč
21489
T.A. Aquaponic Mix
od 339 Kč
od 239 Kč
23212/500
T.A. Urtimax (G.O. Urtica)
od 369 Kč
GHGOURTICA05

 

 

General Hydroponics (GHE, G.H.) je už více než čtvrt století inovátorem v oblasti hydroponie. Prestižní značka, která se může pochlubit mimo jiné spoluprací s NASA, teď nese nové jméno, které zní: Terra Aquatica! Ve zkratce: G.H. = T.A.

Vlastnosti zůstávají. Osvědčená kvalita od roku 1995. Novinkou je šestihranné logo a nové názvy pod hlavičkou Terra Aquatica®, které lépe vystihují možnosti využití v pěstitelské praxi.

Fleurance je město na jihu Francie, jehož název nápadně připomíná floru samotnou. Sídlí zde centrála původní značky GHE. Dnešní Terra Aquatica má zde k dispozici vlastní oddělení výzkumu a vývoje (snad to nejmodernější zařízení v Evropě i severní Americe), a díky tomu neustále posouvá limity a rozšiřuje možnosti indoor i outdoor pěstování rostlin.

Pojďme si představit jedinečnou výživu tradiční francouzské značky v novém kabátu!

Produkty Terra Aquatica jsou nyní rozděleny do následujících produktových řad:

Hnojiva Pro Organic Grow (dříve G.O. BioThrive) a Pro Organic Bloom jsou první, která měla plnou bio certifikaci a jsou vhodná pro všechny pěstební metody. Pro hydroponii dlouho platilo, že se naprosto neslučuje s organickými hnojivy, tomu už je ale konec. Bioponie - čistě organická hydroponie, která využívá hnojiva Terra Aquatica - nabízí pěstitelům možnost efektivity hydroponického pěstování bez toho, aby přišli o vysoké výnosy v bio kvalitě. 

Třísložková minerální výživa, na kterou se můžete spolehnout - používá ho i NASA! Všechny tři složky se používají po celý cyklus, mění se pouze poměry (během růstu se používá více složky Grow, během květu více Bloom, zatímco složka Micro zajištuje přísun stopových prvků a dalších živin). Terra Aquatica se pyšní tím, že pokud používáte toto hnojivo, nebude potřeba přidávat žádné další stimulátory nebo aditiva - rostliny dostanou vše jen ze tří lahví.

Dvousložkové minerální hnojivo DualPart funguje podobně jako TriPart. Je to verze s novou recepturou, která používá více typů minerálů, takže rostliny mají vždy okamžitě přístup přesně k těm živinám, které potřebují. Hnojivo obsahuje látky, které zlepší celkové zdraví rostliny a její odolnost vůči nemocem. Složky Grow a Bloom společně stimulují rostlinu aby vytvářela kratší internodia - přirozeně a bez použití PGR (růstových regulátorů), které snižují kvalitu sklizně.

Minerální hnojivo NovaMax vyniká hlavně koncentrací, i malá dávka je tedy velmi efektivní. Ve složkách pro růst a květ už je obsaženo opravdu vše, co budou rostliny během dané fáze potřebovat. Ke komplexní výživě ve dvou lahvích tak není třeba nic dokupovat - žádný CalMag, PK stimulant nebo dodatečný zdroj stopových prvků. Základní hnojivo dodá rostlinám vše co potřebují, v té nejčistší formě.

Minerální jednosložkové hnojivo PermaBloom je speciálně upravené pro rostliny, které plodí ovoce několikrát za sebou. Směs minerálních živin v jedné lahvi je střižená na míru plodinám jako jsou chili papričky, rajčata, okurky a jahody, které chcete sklízet více než jednou. PermaBloom vezme původní chuť a vůni plodin a pozvedne ji na úplně novou úroveň.

Jak název napovídá, DualPart Coco je dvousložkové minerální hnojivo uzpůsobené pro pěstování v kokosových substrátech. Tyto substráty mají specifické potřeby, nejčastějším problémem bývá nedostatek vápníku a hořčíku - k DualPart Coco ale žádný CalMag potřebovat nebudete. Ve složkách Grow a Bloom už je vše, co by si rostlina mohla přát ke zdravému růstu a bohaté sklizni.

Pokud přeci jen rostlinám něco chybí nebo pokud je chcete ještě více podpořit, můžete si vybrat z doplňků stejné značky. V sekci najdete prostředky pro zlepšení obranyschopnosti rostlin, proplach nebo třeba stimulátor, který urychlí zrání. Perfektní prostředí pro rozvoj kořenového systému a efektivní příjem živin zajistí trichoderma

S dávkováním hnojiv vám pomohou dávkovací tabulky Terra Aquatica (General Hydroponics).

lien-eurohydro-site-992-315