Vodní filtry

Nejprodávanější

6 položek celkem

Křišťálově čistá voda je prvním předpokladem bezvadné úrody! Jakou vodou zaléváte své rostliny? Je to navýsost důležité, jak můžete vyčíst z článku na našem blogu...

Proto v této kategorii naleznete vše, co si žádá účinná filtrace vody, ať už patříte k naprosté většině pěstitelů používající vodu z kohoutku, nebo máte k dispozici vlastní zdroj.

V naší nabídce můžete vybírat mezi produkty od jedničky na trhu s vodními filtry, kterou je bezpochyby značka Growmax. Tyto filtrační systémy vám zprostředkují perfektní a 100 % nezávadnou vodu jakožto základ radostné sklizně.

Chlór, přítomný ve vodovodním potrubí jako dezinfekční prostředek, nepředstavuje v tomto množství pro lidský organismus žádné nebezpečí. Stejné množství však může mít fatální následky pro vaše rostliny zalévané pitnou vodou z kohoutku. Uhlíkové filtry pochytají molekuly chlóru s 99 % úspěšností.

Voda ze studny sice chlorovaná není, místo toho však často dochází k její kontaminaci nejrůznějšími bakteriemi a jinými mikroorganismy. Případně může obsahovat nejrůznější pesticidy, insekticidy či herbicidy nasáklé z půdy a spoustu dalších nežádoucích organických i anorganických látek. Zdrojem kontaminace může být vápenaté podloží i nedaleká žumpa. Značné úskalí pro vaše rostlinky představuje i takzvaně tvrdá voda, která kvůli příliš vysoké koncentraci minerálů snižuje účinnost hnojení. S těmito problémy si spolehlivě poradí filtry s reverzní osmózou.

Pevné částice bez problému zachytí inline vodní filtr Irritec, vhodný pro každý vodní systém.

Nejste si jistí, jaký filtrační systém zvolit? Rádi vám poradíme. Napište nám na info@higarden.cz.