Možná jste si všimli, že máme nový vzhled a věříme, že díky němu budete s našimi stránkami ještě spokojenější! Dejte nám na info@higarden.cz nebo do chatu vědět, jak se Vám líbí a pokud objevíte nějakou chybičku, budeme rádi, když nám o ni řeknete! Děkujeme!

Hnojiva Atami

58 položek celkem
Atami 1 Box 535
Atami ATA Booster Package Cover ATATABOOSTPACK
Atami Box B'cuzz Coco Cover ATABCZBOXCO
Atami Box B'cuzz Hydro Cover ATABCZBOXHY
Atami Box B'cuzz Soil Cover ATABCZBOXSO
Atami Micro Kit ATA Coco Cover ATATAMKITCO
Atami Micro Kit ATA Terra Cover ATATAMKITTR
Atami Micro Kit B'cuzz Coco Cover ATATAMKITBCZCO
Atami Micro Kit B'cuzz Hydro Cover ATATAMKITBCZHY
Atami Micro Kit B'cuzz Soil Cover ATATAMKITBCZSO

Atami znamená v překladu „Tady jsem“. Holandská značka je tady pro začátečníky i ostřílené growery. Na trhu s tekutými hnojivy působí už více než dvě dekády a ve svém sortimentu má za tu dobu rozmanitou a zástupy growerů prověřenou výživu prvotřídní kvality. Její výrobky nakupují pěstitelé ve více než 40 zemích světa!

Vysoké normy a rozmanité nároky spotřebitelů pro účely indoor i outdoor pěstování splňuje po dlouhá léta díky neustálému testování a vylepšování jednotlivých produktů. Vyznačuje se také vysokou koncentrací nutrientů obsažených v tekutých hnojivech, která tak stačí aplikovat pouze v malých dávkách. Výživa vybalancovaná takřka pro všechny druhy rostlin je rozdělená do 3 produktových řad:

Silná hnojiva určená především do rukou zkušenějších pěstitelů jsou použitelná v hlíně a rašelinových mixech stejně dobře jako v hydroponii či do kokosu.

Řadu ATA ocení pro změnu i méně zkušení pěstitelé. Tato výživa se snadno aplikuje a je zdrojem vydatné sklizně. Nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Trend ekologického pěstování rostlin prudce roste a Atami Organics mu vychází perfektně vstříc!

V nabídce máme také zvýhodněné sady, které jsou ideálním způsobem, jak na svých rostlinách značku Atami komplexně vyzkoušet během celého pěstebního cyklu.

Náš TIP: Zaujala vás hnojiva této značky? Nejlépe je využijete v kombinaci s originálními substráty Atami!

S dávkováním hnojiva vám pomůže dávkovací tabulka Atami.