Hnojiva Plagron

Plagron byl založen v roce 1992 a z malého projektu se stal jeden z nejznámějších výrobců hnojiv. V jeho nabídce naleznete hnojiva pro začátečníky i profesionály a specializuje se především na hnojiva a substráty.
- V jejich nabídce jsou jak přírodní hnojiva (zelená řada Alga), tak syntetické hnojiva (fialová řada Terra). Oboje jsou vhodné do hlíny typu Lightmix, Growmix, Allmix atp.
- Mají také dvousložková hnojiva pro kokos (Plagron Coco) a pro hydroponické systémy (Plagron Hydro) jež mají optimální složení pro daný způsob pěstování. 
- Ke všem hnojivům těmto takzvaným "základním hnojivům" se doporučuje dle dávkovacích tabulek přidávat doplňky, například na podporu kořenů (Plagron Power Roots), Enzymy (Plagron Pure Enzymes) pro zvýšení odolnosti rostliny proti nechtěným škůdcům ale i pro zvýšení efektivity zpracování živin ze základních hnojiv dalších doplků. 
- Pro fázi kvetení je vhodné využít tzv. Booster kvetení Plagron Green Sensation, který kombinuje to nejlepší ze syntetických i přírodních hnojiv, lze poměrně snadno dávkovat a rozdíl je viditelný již během několika dnů. 

S dávkováním Vám pomohou dávkovací tabulky Plagron.

 
119
129911191299
Značky
Fáze
Použití

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.