Hnojiva Guanokalong

Tekutá i pevná hnojiva Guanokalong jsou vyrobená z orginálních, čistě organických zdrojů. Sháníte do zahrady tradiční hnojivo? Zkuste netopíří guano, prášek z mořských řas nebo kombinaci vulkanické horniny a žížalího trusu. Taková hnojiva se používají tisíce let a prospějí i vaší zahrádce.

Doporučené dávkování hnojiv najdete v tabulkách Guanokalong.

Máte k unikátním hnojivům nějaké otázky? Rádi je zodpovíme na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

prášek
od 199 Kč
Původně: 199 Kč
od 189 Kč
Guanokalong extrakt
od 279 Kč
od 279 Kč
pel
od 229 Kč
Původně: 229 Kč
od 149 Kč
1Kg container Sugar Cane Powder RGB
 
od 219 Kč
1Kg container SweetBat RGB
 
od 219 Kč
vyrp11 304736f7464
od 299 Kč
Původně: 299 Kč
od 199 Kč
Guanokalong Vegetal Fertilizer
od 249 Kč
Původně: 249 Kč
od 219 Kč
2500x2500 1kg boxpouch black pellets 1030x1030
od 299 Kč
Původně: 299 Kč
od 285 Kč
Guanokalong SeaWeed Powder
od 299 Kč
Guanokalong SeaWeed Powder
Skladem
GKSEAWPO005
Původně: 299 Kč
od 199 Kč
1Kg container PalmTreeAsh
od 199 Kč
Původně: 199 Kč
od 139 Kč
18 položek celkem

Holandská společnost Guanokalong dělá všechno proto, aby dodávala na trh opravdu originální organická hnojiva. Jejich výživa je založená na používání tradičních způsobů hnojení - v organické bio kvalitě a udržitelně. I když si na netopýřím guanu nepochutnáte, vaše rostliny určitě. S takovým hnojivem se budou těšit perfektnímu zdraví a budou soustředit veškerou energii jen na růst, kvetení a tvorbu co nejdokonalejších plodů.

Značka Guanokalong vybírá ty nejlepší zdroje živin z celého světa. Ingredience získávají buď sami nebo od ekologicky certifikovaných dodavatelů z celého světa. Například popel z palem mají ze Sumatry a prášek z mořských řas z Norska, několik dalších dodavatelů pochází z Nizozemska, Belgie a Německa.

Původ názvu značky a hlavní tahoun je již zmíněné netopíří guano. V pobřežních jeskyních Jávy a Madagaskaru žijí netopýři po celá staletí v nedotčeném, zcela přirozeném prostředí a živí se hmyzem a ovocem z okolí. V průběhu staletí se jejich trus v jeskyních přirozeně rozkládal na kompost bez zápachu. Tento bohatý zdroj živin je získáván s ohledem na životní prostředí pod dohledem místních úřadů. Žádné rachotící stroje, ale pouze stěrky a olejové lampy. To už se dnes jen tak nevidí!

Guanokalong nabízí tekutá i pevná základní hnojiva i aditiva. Pevná základní hnojiva, jako je Guanokalong prášek z netopýřího guana nebo Guanokalong Lava Worm, který kombinuje výhody hnojení pomocí žížalího trusu a vulkanických vyvřelin, uvolňují živiny do půdy postupně. Jakmile živiny dojdou, můžete rostliny podpořit přidáním dalšího hnojiva do vrchní vrstvy půdy - třeba Palm Tree Ash vyrobený z palmového popele přidá rostlinám důležitý fosfor, draslík a hořčík.

Z tekutých hnojiv si můžete vybrat klasickou organickou výživu Kalong Grow pro růst a Kalong Bloom pro květ, chuť plodů a vitalitu rostlin umocní BatBoost nebo výtažek z mořských řas SeaWeed Liquid. Pořídnou dávku fosforu dodá Florizon s výtažky z melasy.

Úplný návod k použití hnojiv najdete v tabulce Guanokalong.