Hnojiva Organics Nutrients

Organics Nutrients je ucelená řada organických hnojiv, které podpoří rostlinu od prvních kořínků až po lahodnou sklizeň. Najdete v nich jen ty nejkvalitnější suroviny a 100% přírodní zdroje výživy. Pevné hnojivo Big Plant vyživuje rostlinu postupně, Big Start a Mykoriza cílí na rozvoj kořenů a půdy, Power Plant podpoří rostlinu po celý růstový cyklus, který elegantně dovede ke krásné sklizni PK Juice.

Máte k nabídce hnojiv nějaké otázky? Rádi je zodpovíme na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Big Start
od 399 Kč
Původně: 399 Kč
od 349 Kč
big plant
od 299 Kč
Původně: 299 Kč
od 249 Kč
Starter Kit ANG 1. stran 3
1 990 Kč
Původně: 1 990 Kč
1 490 Kč
PK Juice
od 499 Kč
Původně: 499 Kč
od 399 Kč
Untitled design Max Quality
 
od 349 Kč
7 položek celkem

Products_line

Vysoce kvalitní organická hnojiva Organics Nutrients se o rostliny postarají od prvních kořínků až po sladkou sklizeň. Od začátku vegetativní fáze až po kvetení mají rostliny okamžitý přístup ke všem potřebným živinám a proto mohou využít svůj plný potenciál. Série obsahuje vše, co rostliny potřebují k rozvoji zdravého kořenového systému a rychlému růstu, který vede k velkým výnosům.

Organická hnojiva aktivně zlepšují kvalitu substrátu (lze je použít jak v půdě tak v kokosu), což vede k obrovské sklizni velkých a chutných plodů. Použitím čistě přírodního hnojiva se také vyhnete riziku přehnojení a spálení rostlin.

S řadou Organics Nutrients je pěstování jednodušší.

Série je uživatelsky velmi přívětivá a skládá se z následujících produktů:

  • BIG Plant - organické hnojivo z trusu larev moučného červa, které uvolňuje živiny postupně přímo ke kořenům
  • BIG Start - organický prostředek pro zlepšení kvality půdy a rozvoj kořenového systému s výtažky z mořské řasy a huminovými kyselinami.
  • POWER Plant - přírodní cestou podporuje rostliny po celý pěstební cyklus, od semenáčků až po dospělé krásky
  • MYKORIZA Premium - zcela organický koncentrovaný prášek endo a ectomykorhizních hub (jako je Trichoderma) a prospěšných bakterií.
  • PK Juice - 100% přírodní tekuté hnojivo s optimálním množstvím makro i mikro živin a vitamínů pomůže rostlinám vydat ze sebe během kvetení to nejlepší
  • CALMAG Alga - přírodní cesou zlepší kvalitu půdy, reguluje její pH a podpoří přínosnou mikrobiální aktivitu

Jasná volba pro ty, kteří hledají 100% BIO způsob pěstování.