Sety osvětlení

Komplexní řešení osvětlení je nejjednojušší způsob jak si pořídit klasické výbojkové osvětlení do pěstírny. Výbojkové sety obsahují předřadník, výbojku a stínidlo od stejného výrobce. Jsou koncipovány tak, aby k sobě všechny komponenty perfektně pasovaly a vydržely svítit co nejdéle. Moderním řešením pro velké prostory je 8x Lumatek set, ve kterém najdete osm LED světel Lumatek ZEUS 600W 2,9 a digitální ovladač.

Váháte nad tím, které ze světel bude pro vaše rostlinky to nejlepší? Zajímalo by vás, jestli světlo nebude pro váš prostor příliš silné nebo slabé? Rádi vám poradíme, stačí napsat do chatu nebo na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Sety osvěltení jsou praktické nejen pro začátečníky, kteří nejdřív chtějí svítidlo zapojit a použít než začnou kombinovat jednotlivé komponenty, ale i pro ostřílené profíky, kteří potřebují vybavit větší prostor. 

Jedním kliknutím si zde můžete objednat předřadník, výbojku. Můžete mít jistotu, že k sobě všechny části perfektně pasují. Rozhodně vám nic nebude scházet, v balíčku jsou i veškeré potřebné kabely k zapojení ve stylu plug&play. Prostě vybalíte, zapojíte, svítíte. Výbojky jsou klasický způsob, který se v indoor pěstovaní používá dlouhé roky a mnozí na ně nedají dopustit.

Moderním setem pro opravdu velké plochy je set 8x Lumatek, ve kterém najdete osm LED světel Lumatek ZEUS 600W 2,9digitální ovladač a vše potřebné pro zapojení. Jedno z těchto světel stačí pro prostor asi 2m2 a je aktuálně jedním z nejoblíbenějších pěstebních osvětlení nejen mezi našimi zákazníky, ale growery po celém světe. Digitálním ovladačem můžete spouštět všechna světla zároveň a nastavit vychytávky jako je simulace východu slunce a další.

Pokud si nejste jistí, jak zařídit to správné osvícení, můžete se inspirovat našimi vybavenými sety growboxů. Jestli chcete zabít více much jednou ranou, sety jsou nejlepší volba. Zároveň jsou oproti nákupu jednotlivých kusů levnější.