Hnojiva GHS Powder Feeding

GHS Powder Feeding se sídlem v Amsterdamu patří mezi přední značky, které se vydaly cestou hnojení rostlin sypkými přípravky. Nabízí účinné organické hnojivo pro růst i květ, stejně tak jako minerální výživu pro růst, a specializovaná květová hnojiva pro hybridy, krátce kvetoucí a dlouze kvetoucí rostliny.

S dávkováním si snadno poradíte pomocí tabulek GHS Powder Feeding.

Pokud máte ohledně hnojiv nějaké dotazy, rádi je zodpovíme na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

11 položek celkem

GHS Powder Feeding se sídlem v Amsterdamu patří mezi přední značky, které se vydaly cestou hnojení rostlin sypkými přípravky.

Jejich cílem je poskytnout pěstitelům po celém světě hnojiva té nejvyšší kvality, která pomůžou rostlinám vyvinout se do svého plného genetického potenciálu. Zároveň chtějí vytvořit účinná hnojiva s co nejjednodušším způsobem použití.

Hlavní ingredience hnojiv pochází z Německa a Švýcarska - obě země totiž mají obecně vysoké standardy kvality. V hnojivech nenajdete žádné PGR, nečistoty a pouze minimální množství těžkých kovů. Vysoká kvalita vstupních materiálů znamená, že se efektivní, vysoce koncentrovaná hnojiva lehce rozpouští. Řada hnojiv Bio Feeding obsahuje směs přírodních minerálů a organických výživných látek. Podporují zdravý růst kolonií prospěšných mikrobů v půdě, které rostlině pomáhají příjmat živiny, vodu i kyslík a zároveň ji chrání před patogeny.

Proč používat pevná hnojiva? Hnojiva v prášku umí věci dost zjednodušit. V porovnání s tekutými hnojivy, které tvoří na trhu s výživou rostlin drtivou většinu, přináší hned několik výhod:

  1. Nižší náklady
  2. Jednodušší přeprava a skladování
  3. Snazší použití
  4. Delší životnost

V sortimentu GHS Powder Feeding najdete pouhých devět produktů. Na výběr máte ze dvou stylů hnojení: organické a minerální. 

Pokud chcete hnojit organicky, na růstovou fázi použijte produkt Bio Grow a na květovou Bio Bloom - obě hnojiva jsou vhodná pro ekologické zemědělství a dodají rostlinám všechny potřebné živiny. Celkové zdraví, vitalitu a kvalitu půdy podpoří Enhancer, který obsahuje huminové kyseliny, výtažek z mořských řas, mykhorizní houby a prospěšné bakterie.

Minerální hnojení s GHS nabízí možnost upravit výživu přímo genetice dané rostliny. Začínáte vždy stejně, s GHS Feeding Grow pro růstovou fázi. Podle konkrétní rostliny si pak vyberete z květového hnojiva se speciálně upraveným NPK pro:

Obsah vápníku ve vodě na zalévání můžete zvýšit práškem GHS Feeding Calcium. Jako květový stimulátor působí GHS Feeding Booster, který rostlinu nakopne pořádnou dávkou fosforu a draslíku.

Chcete výživu Green House Powder Feeding zkusit na menším počtu rostlin? Zvýhodněný Starter Kit pro vás máme připravený v minerální i organické verzi.

S dávkováním si snadno poradíte pomocí tabulek GHS Powder Feeding.