Možná jste si všimli, že máme nový vzhled a věříme, že díky němu budete s našimi stránkami ještě spokojenější! Dejte nám na info@higarden.cz nebo do chatu vědět, jak se Vám líbí a pokud objevíte nějakou chybičku, budeme rádi, když nám o ni řeknete! Děkujeme!

Hnojiva Biotabs

14 položek celkem

BioTabs je inovativní holandská výzkumná společnost, výrobce organických hnojiv a půdních kondicionérů. Tato firma má zajímavý příběh. Po 15 letech chemického pěstování začala testovat pěstební metody a nové produkty v BIO standardu. Pro vývoj společnosti to byl před deseti lety naprostý zlom. Bohatá sklizeň dala odborníkům pracujícím pro dnešní BioTabs okusit nebývalou chuť a vůni jakožto výsledek metod šetrných k rostlinám i životnímu prostředí. Další směřování firmy tedy bylo jasné stejně jako její vize: najít a osvojit si ty nejlepší metody organického pěstování...

BioTabs, jak již název napovídá, představuje plnohodnotnou alternativu k tekutým hnojivům ve formě praktických tablet.

Sortiment Biotabs však nezahrnuje pouze čím dál oblíbenější tablety. Důkazem je například výživa Orgatrex s vysokým obsahem cukrů a živin, která podporuje vegetativní i květovou fázi rostlin. Navíc je vhodná jak pro pěstování v půdních substrátech, tak v kokosu. Pro indoor pěstování se hodí stejně jako pro outdoor. Tekutým představitelem kvality od značky BioTabs je také Guerillajuice - výživa s vyváženým obsahem minerálů, jako jsou zinek, měď, mangan, hořčík, síra, křemík a železo. Velmi praktický je také přírodní biostimulant Boom Boom Spray, jenž pomáhá rostlinám odolávat působení nejrůznějších stresorů. BioTabs má tablety v názvu, ale v nabídce najdete i inovativní produkty ve formě prášku jako je Biotabs Startrex (obohacovač půdy) nebo Biotabs Baxtrex, jenž spolehlivě ochrání právě zakořeněná semena a řízky před negativním působením patogenů.

S dávkováním vám poradí dávkovací tabulka BioTabs.