LightHouse Pěstební stany

Přenosné pěstební stany bez zbytečných vymožeností a cinkrlátek jsou ideální volbou obzvlášť pokud máte omezený rozpočet. Cenově atraktivní grow boxy LightHouse příjemně překvapí komplexním řešením pro pěstování nejrůznějších druhů rostlin i do detailu promyšleným základním provedením včetně dvojitého těsnění, nylonových rohů a příslušných otvorů.

Chcete o produktech z naší nabídky vědět více? Napište nám na info@higarden.cz. Rádi se o své znalosti a zkušenosti podělíme, případně pro vás informace získáme přímo od výrobce či dodavatele.

Nejprodávanější

4 položek celkem
loft big 1
8 990 Kč
6 319 Kč
15-500-410
clone1 GMA480006

Přenosné pěstební stany bez vymožeností jsou ideální volbou obzvlášť při omezeném rozpočtu. Rozpočtové grow boxy tohoto výrobce příjemně překvapí komplexním řešením pro pěstování nejrůznějších druhů rostlin i do detailu promyšleným základním provedením. Spolehněte se na 100 % neprůsvitný a netoxický 3vrstvý materiál s reflexivní vrstvou Ultralux!

Všechny otvory jsou opatřeny dvojvrstvými těsnícími rukávy se stahovacími šňůrkami, které zabraňují úniku světla.

Pasivní průduchy s jemnou síťovinou Anti-Mite a světlotěsným krytem se postarají rovnoměrné proudění vzduchu a zároveň nepustí do stanu žádné škůdce.

Kvalitní dvojité zipy Tivax se nezadrhnou ani při vysoké zátěži a nepropouští světelné záření.

Údržba stanů LightHouse je snadná i díky kompaktnímu voděodolnému dnu.