Complete Fixture

Pořádná světla nejen do growboxu se vším všudy. Stačí zapojit do zásuvky! Vybíráte umělé osvětlení pro indoor pěstování rostlin, se kterým si vystačí i nároční groweři? Tak to máme: výkonná lampa s ideálním světleným spektrem, ať už moderní CMH světlo nebo osvědčená klasická výbojka, se spolehlivým předřadníkem, který to dlouhodobě utáhne už připojným na stínidlo (reflektor) s efektivním a rovnoměrným odrazem světla.

Přemýšlíte, který set je pro Vaše potřeby ten nejlepší? Napište na info@higarden.cz, naši technici Vám pomůžou pěstírnu vyladit.

Nejprodávanější

11 položek celkem

Pořádná světla nejen do growboxu se vším všudy.

Stačí zapojit do zásuvky!

Vybíráte umělé osvětlení pro indoor pěstování rostlin, se kterým si vystačí i nároční groweři? Tak to máme: výkonná lampa s ideálním světleným spektrem, ať už moderní CMH světlo nebo osvědčená klasická výbojka, se spolehlivým předřadníkem, který to dlouhodobě utáhne už připojným na stínidlo (reflektor) s efektivním a rovnoměrným odrazem světla.

Rádi vám samozřejmě pomůžeme poskládat zboží z našeho sortimentu tak, aby to dohromady báječně fungovalo... Proč si ale rovnou nevybrat vyladěný set a ještě ušetřit?

Komplety Complete fixture jsou k sobě už pevně připojené, bez drátů. Pokud chcete umístit předřadník dále od stínidla a výbojky, a nechce přijít o výhody plug&play balíčku, můžete si vybrat z naší nabídky setů osvětlení.

Prozkoumejte v této kategorii výhodné komplety osvětlení od prestižních výrobců, mezi které patří DimLux, Lumen King nebo SunPro a Lumatek.