Možná jste si všimli, že máme nový vzhled a věříme, že díky němu budete s našimi stránkami ještě spokojenější! Dejte nám na info@higarden.cz nebo do chatu vědět, jak se Vám líbí a pokud objevíte nějakou chybičku, budeme rádi, když nám o ni řeknete! Děkujeme!

Hnojiva BioNova

38 položek celkem
grow mix
od 319 Kč
od 269 Kč
16982/250
BioNova Starter pack Coco Forte
2 349 Kč
1 990 Kč
17234

Naše srdeční záležitost...

Na mimořádně koncentrovanou výživu vyrobenou z prvotřídních surovin v srdci Holandska jednoduše nedáme dopustit!

Bionova působí na trhu s rostlinnou výživou od počátku devadesátých let a na současné podobě sortimentu se podepisují nahromaděné zkušenosti stejně jako intenzivní výzkum. Inovativní přístup společnosti demonstruje i nejnovější řada čistě rostlinných hnojiv BioNova VEGANICS pro rostoucí i kvetoucí rostliny. Prémiová hnojiva a stimulátory značky BIONOVA jsou mezi pěstiteli z celého světa známá neuvěřitelným poměrem ceny a finálních výnosů. V začátcích navíc oceníte jejich snadné použití.

Populární nizozemské značce je blízký komplexní přístup k indoor i outdoor pěstování rostlin. Proto v jejím portfoliu s rostlinnou výživou naleznete hned 9 druhů zvýhodněných sad, které představují jednoznačně nejlepší způsob, jak se s unikátními produkty snadno seznámit v praxi během pěstebního cyklu. Vyberte si svůj vyvážený starter pack pro radost z pěstování v zemině, v kokosu, nebo v případě, že chcete zkusit hydroponní pěstování.

Výše zmíněná organická a veganská řada BioNova Veganics je rozhodně excelentní volbou. Rovnou však prozradíme, že ostatní produkty jsou na tom stejně. Poskytněte svým rostlinám Supermix a super doplňky. Obojí jde na dračku...

Například jednosložkové minerální hnojivo speciálně upravené pro pěstování v půdě. V rámci nejmodernějšího pojetí výživy rostlin pokryje jediná láhev s koncentrovaným hnojivem všechny životní fáze!

Na stejném principu výborně funguje i bio-minerální jednosložkové hnojivo uzpůsobené pro inertní substráty. Do kokosu rozhodně doporučujeme organické dvousložkové hnojivo Coco Forte A+B.

Věnujete se hydroponii? Nutri Forte A+B je dvousložková organominerální výživa, která vás zkrátka nadchne. 

Harmonický sortiment doplňují další unikátní produkty jako je kořenový biostimulátor, přírodní bio-katalyzátor, bio pesticid zajišťující ochranu rostlin před škůdci nebo třeba vysoce účinný zlepšovač půdy.

Zaujala vás výživa od značky BIONOVA? Vyzkoušejte ji a dost možná, že to bude vaše nejlepší sklizeň! Zajisté vás potěší i prémiové substráty!

S dávkováním hnojiv vám pomohou dávkovací tabulky Bio Nova.