Hnojiva Grotek

27 položek celkem
41d727d2
1 499 Kč
17639/140

Grotek™ "zasadil" své kořeny v Kanadě v roce 1998. Od té doby dosahují s těmito prvotřídními přípravky pro potřeby hnojení komerční i hobby groweři vynikajících výsledků, a to v globálním měřítku.

Pokud se chcete seznámit s celým spektrem těchto výrobků, anebo máte od někoho tip a jdete na jistotu, zařadili jsme do našeho sortimentu i tuto praktickou MEGA SADU vysoce účinných produktů pro bohatou úrodu, growbox i zahradu...

Kanadská značka si zakládá na kombinaci klíčových organických extraktů s minerálními prvky. Výsledkem jsou vysoké výnosy a snadné použití, které ocení i začínající pěstitelé.

Promyšlené složení napomáhá zůstat při zahradničení doma i venku konzistentní a vyneslo značku Grotek mezi nejoblíbenější výrobce hnojiv na trhu.

Grotek nabízí i unikátní přípravky Final Flush k proplachu, které nejenže odstraní přebytečné soli, ale během finální fáze pěstebního cyklu dodají rostlinám nádech a aroma. Výběr je pestrý. Obohaťte svoji úrodu například o tóny jahod či jablek. Na výběr máte i z dalších vůní, které své úrodě můžete těsně před sklizní vdechnout, vyzkoušejte třeba tropické aroma

S dávkováním hnojiv vám pomůžou dávkovací tabulky Grotek.