Magnetické Předřadníky

Magnetický předřadník je levnější alternativou digitální varianty. Jedná se o léty prověřenou technologii využívanou tradičními pěstiteli, která ale mívá problémy s přehříváním, záření výbojky je méně stabilní, mají i nižší výkon a vyžší hmotnost než jejich digitální kolegové. Výkon předřadníku musí odpovídat výkonu výbojky. Magnetické předřadníky jsou dostupné ve 100 W, 150 W, 250 W, 400 W a 600 W. Ze zkušenosti našich zákazníků můžeme doporučit magnetické předřadníky německé značky LUMii, poté mezi nejprodávanější patří také Horti Gear, které disponují tepelnou ochranou.

Nezaboxované verze dodáváme pouze se svorkovnicí.

Rádi vám s výběrem předřadníku poradíme. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

8 položek celkem

Magnetický předřadník je levnější alternativou digitální variantyJedná se o léty prověřenou technologii pracující s vysokou provozní teplotou. Obecně však všem našim zákazníkům doporučujeme právě digitál. Nižší pořizovací cena je totiž v případě magnetického předřadníku vykoupena nižším výkonem, méně stabilním zářením z výbojky a zároveň vyšší hmotností. Nicméně, jak se říká, proti gustu...Někdy může rozhodovat cena více než všechny ostatní aspekty. Pro tyto případy a další specifické účely jsou magnetické modely stále součástí naší nabídky.

Nezaboxované verze dodáváme pouze se svorkovnicí. 

Magnetické předřadníky jsou u nás dostupné ve 100 W, 150 W, 250 W, 400 W a 600 W variantách.

Díky fixnímu "převodu" výkonu magnetickým polem vykazuje výstupní výkon velké výkyvy, jelikož jsou cívky, vytvářející magnetické pole namotány na 230V, ale norma umožňuje výkyvy v napětí +-10%, tedy 207V - 253V a podle toho se mění i výstupní výkon předřadníku. Digitální předřadníky tímto neduhem netrpí. 

Ze zkušenosti našich zákazníků můžeme doporučit magnetické předřadníky německé značky LUMii, poté mezi nejprodávanější patří také Horti Gear, které disponují tepelnou ochranou.