Automatické Dávkovače

Nejprodávanější

Total Grow Commander Cover
Total Grow Commander
Na objednávku
TOGC1
 
149 999 Kč
3 položek celkem
Prosystem AQUA Automatický dávkovač živin - standard Cover PROAQST
Total Grow Commander Cover
Total Grow Commander
Na objednávku
149 999 Kč
TOGC1

Automatické dávkovače

Profesionální a zkušení pěstitelé rádi využívají automatický dávkovač, který se postará o přísun živin s železnou pravidelností a pro optimální vývoj rostlin zajistí i stabilní hodnoty pH.

Pro hydroponii je nenahraditelný Prosystem AQUA. Zapojit moderní a sofistikovaný systém je stejně snadné jako jeho ovládání. Na výběr máte ze dvou verzí:

  • Standard - systém je řízen až 3 čerpadly: dvě pro dvousložková hnojiva A+B a jedno pro regulaci pH.
  • Professional - systém je řízen až 4 čerpadly: tři pro třísložková hnojiva (Micro-Grow-Bloom) a jedno pro regulaci pH.

Dávkovač je schopen aplikovat různé typy hnojiv, a to jak jednotlivě, tak současně. Zároveň reguluje pH během pěstebního cyklu. Tím je postaráno o stabilní prostředí a dokonalou úrodu. Samozřejmostí je pH a EC sonda. Můžete také libovolně měnit průtok.

V případě hydroponického pěstování se jedná o investici, která se z dlouhodobého hlediska jednoznačně vyplatí. Navíc na Higarden.cz pořídíte automatické dávkovače za exkluzivní cenu.

Buďte pánem klimatu...

Samostatnou kapitolou je Total Grow Commander. Ten představuje absolutní kontrolu klimatických podmínek! 

Za využití nejmodernějších technologií si pohodlně naplánujete plně automatizovaný provoz pěstebních procesů. Špičkový controller TGC reguluje výkon všech připojených zařízení podle vašeho nastavení i zabudovaných senzorů.

Zařízení umožňuje zcela výsostné ovládání teploty, vlhkosti a CO2. Dále s ním můžete ovládat nač si jen vzpomenete: osvětlení, čerpadlo, přítahový či odtahový ventilátor, zvlhčovače, odvlhčovače i topení. Výhodou pro zkušené i méně zkušené uživatele je, že toto zařízení, určené až pro 12 zásuvek, má veškeré ovládání v českém jazyce, protože jej zkonstruovaly zlaté české ručičky...

Výše uvedená zařízení představují značnou investici, a proto se nás neváhejte zeptat na všechno, co vás k nim napadne. Stačí nám napsat na info@higarden.cz.