Sadbovací substrát

Naše kategorie sadbovacích substrátů přináší vynikající možnost pro všechny zahradníky a pěstitele, kteří chtějí zajistit optimální start pro své rostliny. Tyto substráty jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly ideální podmínky pro klíčení semen a zdravý růst mladých sazenic.

Naše substráty jsou vyrobeny z kvalitních složek, které nabízejí správnou strukturu, vodní retenci a propustnost vzduchu. To vše je klíčové pro vytvoření ideálního prostředí pro kořenový systém vašich rostlin, což zajišťuje pevný základ pro budoucí růst.

Nejprodávanější

Canna Terra Seed Mix 25l Cover
299 Kč
Canna Terra Seed Mix 25l
Skladem
CANNA3345
Původně: 299 Kč
239 Kč
2 položek celkem
Canna Terra Seed Mix 25l Cover
299 Kč
239 Kč
CANNA3345
25l seeding cutting soil PLSADRIZSUBS25

Jedinečný sadbovací a řízkovací substrát CANNA Terra Seed Mix je tady proto, aby vám zvýšil úspěšnost při klíčení semínek v indoor i outdoor podmínkách.

Hrnkovací směs tvoří čištěná kokosová vlákna nejvyšší jakosti. Díky její homogenní struktuře, která výborně zadržuje vodu, mají vaše semínka tu nejlepší šanci vyklíčit. To samé platí pro zakořenění řízků a sazeničky v rané fázi.

Náš TIP: Sazenice účinně podpoříte kořenovým stimulátorem Canna Rhizotonic, dostupným také v ryze organické variantě. V obou případech si všimněte exkluzivní cenovky!