BOYU L-500 - chlazení do nádrže

Kód: 96449
Značka: Boyu
19 990 Kč
110161 bild teaser
19 990 Kč 15 990 Kč 13 215 Kč bez DPH
Vyprodáno

Naprosto ideální pro letní provoz akvárií či hydroponických systémů (NFT systémů, GHE systémů nebo aeroponických systémů). Chlazení do nádrže BOYU L-500 pomáhá udržovat váš hydroponický roztok živin chladný bez ohledu na teplotu uvnitř pěstírny. Vždy je důležité sledovat teplotu Vaší zálivky. Pokud se Vaše hydroponická zálivka příliš zahřeje, může způsobit růst řas a zabránit tomu, aby roztok zadržoval rozpuštěný kyslík. To zase ovlivní výnosy plodin nebo může také vést k chorobám kořenů, jako je Pythium.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naprosto ideální pro letní provoz akvárií či hydroponických systémů (NFT systémů, GHE systémů nebo aeroponických systémů). 

Letní horko může ohrozit vaše bylinky na mnoha frontách. Mimo jiné může způsobit nebezpečné problémy se zálivkou. Příliš teplá voda totiž podporuje tvorbu řas, které snižují množství vázaného kyslíku. Kořeny mohou být kvůli tomu ohroženy chorobami a konečným výsledkem může být horší a menší úroda.

Výkonné chlazení do nádrže BOYU L-500 se hodí pro pěstební nádrže se zálivkou i akvária se slanou vodou. Optimální teplota vody je pro zdravý vývoj silných kořenů naprosto nezbytná. Moderní chlazení do nádrže BOYU L-500 zajistí automatickou regulaci podle požadovaného nastavení. V případě přetížení se vypne. Předností je moderní a robustní design, tichý provoz i snadná obsluha.

K chlazení je třeba přikoupit čerpadlo BOYU FP-4000 s výkonem 4000 litrů za hodinu a sadu hadiček. Chlazení BOYU je kompatibilní s většími nádržemi Aquaking i Autopot.

Chladič má antikorozivní celotitanové vyústění pro sladkou i slanou vodu. Jako chladící médium je použito ekologicky šetrné R134a. Velice rychle nachladí roztok na požadované hodnoty v rozmezí 35° C to 18° C.

Specifikace a výhody:
- lze použít pro sladkou i mořskou vodu
- superchlazení může rychle snížit teplotu vody z 35°C na 18°C
- mikropočítačový řídicí systém usnadňuje ovládání a přesnost
- díky systému automatické ochrany proti přehřátí je tento systém bezpečný a spolehlivý
- napětí - 230 V
- síla - 3/5 H / P
- frekvence - 50/60 Hz
- chlazená voda - 200-1000 litrů
- chladivo - R-134a
- rychlost průtoku - 1800-4800 l/h
- hmotnost - 25 kg
- rozměry - 467 x 520 x 526 mm
- velikost vstupu / výstupu - 16 mm
- doporučené čerpadlo - BOYU FP-4000

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlazení
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: