CMH Sety

Chcete do stanu CMH výbojku, která spojuje moderní s tradičním? Přišli jste na to správné místo! Nabízíme stany značky Mammoth vybavené prvotřídním CMH světlem od Lumateku a perfektně pasující ventilací a doplňky.

Výměna součásti? Nejste si jisti, zda komplet odpovídá i Vašemu záměru? Víte že máte specifické požadavky na velikost, výšku, typ rostliny nebo cokoliv jiného? Naši kolegové s Vámi proberou možnosti, navrhnou řešení a vypočtou novou cenu! Ozvěte se nám na adrese info@higarden.cz

Nejprodávanější

CMH Pěstebn set 630W Lumatek Utopia Max Quality (1)
23 990 Kč
Původně: 23 990 Kč
19 990 Kč
CMH Pěstebn set 315W Lumatek Aurora Max Quality
16 900 Kč
Původně: 16 900 Kč
13 990 Kč
2 položek celkem
CMH Pěstebn set 630W Lumatek Utopia Max Quality (1)
Tip
23 990 Kč
19 990 Kč
CMHSET630
CMH Pěstebn set 315W Lumatek Aurora Max Quality
Tip
16 900 Kč
13 990 Kč
CMHSET315

Snažíme se, aby sety byly co nejlepší a zároveň dostupné v každé cenové kategorii. Chápeme, že každý grower se nachází v unikátní situci a proto jsme připravení sety na přání pozmněnit.

Výměna součásti? - Stačí nás kontaktovat nebo rovnou připsat poznámku k objednávce a danou součást vyměníme. Zašleme Vám i novou cenu, jež se odvíjí od rozdílu ceny měněných produktů.

Nejste si jisti, zda komplet odpovídá i Vašemu záměru? - Napište poznámku, nebo nás nejdříve kontaktujte a zkonzultujeme to s Vámi, případně navrhneme jiné řešení jen pro Vás.

Víte že máte specifické požadavky na velikost, výšku, typ rostliny nebo cokoliv jiného? - Kontaktujte nás, nebo se stavte na prodejnu v Praze a naši kolegové s Vámi proberou možnosti a navrhnou řešení!

CMH / LEC - Nová technologie spojující výhody HPS a LED osvětlení

Pokud už jste s touto technologií již přišli do styku, Váš zájem rozhodně směřuje správným směrem. 

Technologie CMH (keramický metalhalid) je momentálně na poli vysokotlakých (HID) výbojek jedničkou na trhu. Tato technologie, jinak také známá jako LEC (light emitted ceramic) má totiž oproti jiným výbojkám nejlepší hodnoty PAR spektra, je nejvíce podobná slunečnímu svitu, má mnohem delší životnost a nejméně o 10% větší účinnost než jiné HID výbojky.

CMH výbojka je v podstatě metal-halidová (MH) lampa s keramickou baňkou - rozdíl je hlavně v tom, co je uvnitř. Tato baňka zvládne mnohem vyšší tlak a je možné ji naplnit upravenou směsicí plynů, kterou by klasická výbojka nezvládla. Díky nové receptuře obsahu vyzařuje CMH lampa všechny barvy světelného spektra - je tedy vhodná jak pro květ, tak pro růst, protože napodobuje přirozené světlo.

Výbojky CMH se vyrábějí ve dvou různých variantách světelného spektra a to 3100k (vhodné pro celý cyklus), nebo 4200k (vhodnější pro růstovou fázi). K rozsvícení  je stejně jako u jiných výbojek potřeba vhodný předřadník, v případě CMH budete potřebovat 315W, nebo 630W.