Pěstební stany Homebox Homelab

Grow boxy Homelab, dříve známé jako Growlab, od značky HOMEbox dokonale naplní vaše představy o přenosném vnitřním stanu se stříbrnou podšívkou! Společným jmenovatelem jednotlivých modelů je zejména speciální odrazová termofólie, která izoluje tepelné záření s účinností až 97 %. Pěstební stany Homelab mají stabilní konstrukci a jsou vyrobeny z neprodyšného, nepromokavého a v neposlední řadě netoxického materiálu.

 Potřebujete poradit s výběrem stanu? Plánujete větší objednávku? Ozvěte se nám do chatu nebo na adresu info@higarden.cz a naši specialisté navrhnou řešení přímo pro Vás.

Nejprodávanější

HL 120
2 990 Kč
Původně: 2 990 Kč
2 590 Kč
HL 100
2 990 Kč
Původně: 2 990 Kč
2 499 Kč
HL 40
 
1 999 Kč
120l
6 990 Kč
Původně: 6 990 Kč
6 490 Kč
5 položek celkem
HL 100
2 990 Kč
2 499 Kč
195
HL 145
4 490 Kč
198
HL 40
1 999 Kč
202

Klasický pěstební stan Homelab splňuje požadavky i těch náročnějších pěstitelů.

Vnější plášť je tvořen černou polyesterovou látkou, která vydrží bez problému horší zacházení. Neusazují se na ní nečistoty a je voděodolná, nemusíte se tedy bát vážného poškození podlahy interiéru ani v případě, že vám květníky nebo nádrž přetečou. Kovové zipy jsou navržené tak, aby drželo světlo, vzdušnou vlhkost a dokonce i pachy uvnitř stanu. Uvnitř stanu pochopitelně naleznete kvalitní odrazivý materiál.

Rukávy na vedení vzduchotechniky jsou z dvojitého materiálu, pro ještě lepší neprodyšnost. Všechny otvory na ventilaci mají v sobě našitou síťku s velikostí oka 700 mikrometrů, která spolehlivě udrží většinu škůdců mimo náchylné prostředí stanu. Pokud otvor nepoužíváte, je možné ho zavřít.

Konstrukce stanů je zesílená na stropě stanu, aby unesla veškerou ventilaci, osvětlení a doplňky, které do stanu chcete dát. Celkem unese až 50kg v menších stanech, až 100kg v těch větších. 

Větší stany z této řady jsou vybaveny průhlednými okny ve dveřích. Můžete se tedy podívat, jak se rostlinám daří bez toho, abyste museli pokaždé stan otevírat a narušovat prostředí uvnitř stanu.

Tato specifická produktová řada byla původně vyvinuta výlučně pro americký trh. Dnes už jsou modely Homelab rozšířené po celém světě a vyhledávané mezi pěstiteli pro svou variabilitu v řešení vedení vzduchotechniky a kabelů. Pro instalaci stanu nepotřebujete žádné nástroje. 

Rádi byste stan zpevnili dalšími tyčemi, aby podtlak ve stanu nezmenšoval prostor, který máte k dispozici? Chcete si do stanu instalovat držák na vybavení? Pak se určitě porozhlédněte v sekci příslušenství.