Úsporné CFL lampy Agrolite

Úsporné lampy značky Agrolite se hodí pro indoor pěstování, hlavně dosvětlování či sazenice. Představují efektivní světelný zdroj bez vysokých světelných ztrát a velkých předřadníků či zpoždění při rozsvěcení a zahasínání. Lze je umístit blíže k rostlinám, nemají ale vysoký výkon a nejsou vhodné jako hlavní zdroj světla pro prostory větší než klasický propagátor. Jsou většinou skvělé pro klonování, pěstování rostlin ve vegetativním stavu nebo udržování mateřských rostlin.

Pomůžeme vám s výběrem světla, které bude odpovídat vašim požadavkům a možnostem. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

usporna lampa agrolite 125w blue red kombinovana
Agrolite 125W red(květ)
Na dotaz
AGRO125R
 
999 Kč
usporna lampa agrolite 125w blue red kombinovana
Agrolite 125W blue(růst)
Na dotaz
AGRO125B
 
999 Kč
3 položek celkem
Stínidlo LUMii PRO CFL Cover
1 899 Kč
7229
usporna lampa agrolite 125w blue red kombinovana
999 Kč
AGRO125B
usporna lampa agrolite 125w blue red kombinovana
999 Kč
AGRO125R

Úsporné lampy značky Agrolite se hodí pro indoor pěstování, hlavně dosvětlování či sazenice. Představují efektivní světelný zdroj bez vysokých světelných ztrát a velkých předřadníků či zpoždění při rozsvěcení a zahasínání.

Kvůli tomu, že vyzařují jen málo tepla je lze umístit blíže k rostlinám, hodí se tedy i do stísněných prostor. CFL lampy mají sice dobré spektrum, které velmi dobře odpovídá tomu, co rostliny potřebují, chybí ale vysoký výkon a nejsou vhodné jako hlavní zdroj světla pro prostory větší než klasický propagátor. Ve větším prostoru úsporné lampy doporučujeme použít jen jako přídatný zdroj světla, který pokryje temné kouty, kam hlavní světlo nedosáhne.

CFL Jsou většinou skvělé pro klonování, pěstování rostlin ve vegetativním stavu nebo udržování mateřských rostlin. Zároveň pokud potřebujete slabší, levný a jednoduchý způsob jak přisvítit pokojovce, která strádá přes zimu, CFL jsou skvělá volba.

Náš TIP: Ještě vyšší efektivity dosáhnete při použití stínidla určeného přímo pro CFL osvětlení.