Úsporné CFL lampy Elektrox

Úsporné zářivky CFL od značky ELEKTROX nabízí růstové, květové kombinované světelné spektrum, dostatečný výkon (85 W, 125 W, 200 W, 250 W) i nízkou výhřevnost. Zabudovaný předřadník lampu plynule rozsvítí ihned po zapojení do sítě. Kompaktní a efektivní zářivky Elektrox si naši zákazníci oblíbili zejména pro osvětlení rostlin v malém grow boxu, k přisvětlování, případně jako perfektní osvětlení pro kultivaci mladých rostlinek, sazenic či řízků.

 Rádi Vám pomůžeme vybrat jen to nejlepší pro domácí i venkovní zahradu podle vašich požadavků a možností. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Vysoké výnosy vás nemusí stát majlant! Neplýtvejte zbytečně světlem a pořiďte si úspornou zářivku, kterou můžete umístit do těsné blízkosti vašich rostlin, aniž byste riskovali jejich popálení.

Úsporné zářivky CFL od značky ELEKTROX nabízí růstové, květové kombinované světelné spektrumdostatečný výkon (85 W, 125 W, 200 W, 250 W) i nízkou výhřevnost. 

Zabudovaný předřadník lampu plynule rozsvítí ihned po zapojení do sítě.

Kombinované CLF výbojky Elektrox vyzařují červenomodré světlo s dvojí teplotou chromatičnosti (6400 K + 2100 K) varianty pro růst mají obvykle 6400K, květové pak 2100K.

Kompaktní a efektivní zářivky Elektrox si naši zákazníci oblíbili zejména pro osvětlení rostlin v malém grow boxu, k přisvětlování, případně jako perfektní osvětlení pro kultivaci mladých rostlinek, sazenic či řízků.

Náš TIP: Ještě vyšší efektivity dosáhnete při použití stínidla určeného přímo pro CFL osvětlení.