Úsporné CFL lampy Spectromaster

Inovace na poli indoor osvětlení. CFL lampy Spectromaster jsou rozhodně skvělá volba pro každou domácí zahrádku, neboť získáte úsporný, ale kvalitní zdroj světla pro ničím nerušený vývoj rostlin, ať už při předpěstování sazeniček a řízků, anebo během vegetativní či květové fáze. Podle potřeby si můžete vybrat ze 4 wattáží (125 W, 200 W, 250 W a 300 W). Úsporky s nižším výkonem doporučujeme především jako podpůrný zdroj světla za účelem přisvětlování a lampy s vyšší wattáží už mohou sloužit na menší ploše i jako hlavní zdroj světla. Zářivku stačí jednoduše zapojit do sítě, předřadník není potřeba.

 Rádi Vám pomůžeme vybrat optimální řešení na míru. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Spectromaster CFL 300W 8U 2100 K BLOOM 1010 1
2 199 Kč
Původně: 2 199 Kč
1 699 Kč
2 položek celkem
Spectromaster CFL 300W 8U 2100 K BLOOM 1010 1
Novinka
2 199 Kč
1 699 Kč
SPM300CFL21
Stínidlo LUMii PRO CFL Cover
1 899 Kč
7229

Inovace na poli indoor osvětlení. CFL lampy Spectromaster umožňují growerům optimalizovat provozní náklady a zároveň jsou, jak již název napovídá, zdrojem světelného spektra dokonale přizpůsobeného životní fázi rostlin.

Toto úsporné osvětlení nabízí skvělé hodnoty fotosynteticky aktivního záření (PAR). Extra úsporné žárovky Spectromaster se proto rychle zařadily mezi nejprodávanější CFL výbojky, které poskytují bylinkám, květinám a plodinám všeho druhu vyvážené světelné spektrum potřebné pro fotosyntézu.

Zářivka Spectromaster emituje díky vysoké energetické účinnosti velmi málo tepla, a tudíž je vhodná pro zavěšení v těsné blízkosti rostlin. Obzvláště mladé rostlinky se tak nebudou muset nezdravě natahovat za světlem, čímž podpoříte jejich energický a přirozený růst.

Spectromaster je rozhodně skvělá volba pro každou domácí zahrádku, neboť získáte úsporný, ale kvalitní zdroj světla pro ničím nerušený vývoj rostlin, ať už při předpěstování sazeniček a řízků, anebo během vegetativní či květové fáze.

Modely Dual jsou dokonce zdrojem dvojího záření o dvou různých teplotách chromatičnosti (2100 K + 6400 K). Představují tak úsporné osvětlení 2v1 určené pro fázi růstu i květu zároveň.

Podle potřeby si můžete vybrat ze 4 wattáží (125 W, 200 W, 250 W a 300 W). Úsporky s nižším výkonem doporučujeme především jako podpůrný zdroj světla za účelem přisvětlování a lampy s vyšší wattáží už mohou sloužit na menší ploše i jako hlavní zdroj světla. Další výhodou je, že nepotřebujete samostatný předřadník. Zářivku stačí jednoduše zapojit do sítě.

Náš TIP: Ještě vyšší efektivity dosáhnete při použití stínidla určeného přímo pro CFL osvětlení.