Clearoma Gel-Pak 250ml

Kód: 1281
Značka: Clearoma
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach při vaření, zápach cigaret nebo doutníkového kouře, plísně, domácích zvířat a dalších útočných, nepříjemných organických pachů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach při vaření, zápach cigaret nebo doutníkového kouře, plísně, domácích zvířat a dalších útočných, nepříjemných organických pachů. Clearoma odstraňuje všechny organické zápachy jemnou svěží vůní, která odvádí zápach a ten je tak eliminován.

Jak eliminovat zápach s Liquid Clearoma? Jednoduše otevřete nádobu tam, kde je to třeba. Poté se začne automaticky Clearoma Gel uvolňovat do vzduchu a nežádoucí zápach je pryč. Pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Clearoma je účinná na všechny organické zápachy způsobené hnojivy, rybí pach, trus, zápach z řas, potu, zvířat, rostlin atd…

Používání Clearoma Gel-Paks v bytech nebo domech eliminuje zápach, který pochází z indoor pěstování rostlin, tím se zajistí ochrana vůči všem zápachům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Gel-Pak by měl být vždy uzavřen, pokud se nepoužívá. Tím se zabrání zbytečnému vypařování a ušetří se tak Vaše náklady. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: