PURODER

Výrobky české značky PURODER jsou z velké části pouze likvidátory zápachu - nemají vlastní specifickou vůni (jsou tedy vhodné i pro alergiky!) a pouze odstraní zápach ze vzduchu a povrchů všeho druhu. Praktické balení spreje zlikviduje zápach v interiéru z aromatických bylin, tabákového kouře nebo domácího mazlíčka. Hodí se i do obuvi nebo na textilie.

Nejprodávanější

70 puropad red strip
 
od 29 Kč
58 pu strong produkt foto
 
od 139 Kč
fridge
99 Kč
Původně: 99 Kč
79 Kč
49 pu tobacco produkt foto
 
139 Kč
46 pu zoo produkt foto
 
od 139 Kč
67 pu textile produkt foto
 
139 Kč
261 hemp disk 14ks
249 Kč
Původně: 249 Kč
179 Kč
81 pu dz view 02
 
69 Kč
70 pu medic produkt foto
 
od 139 Kč
99 pu interior produkt foto
 
od 139 Kč
15 položek celkem

Český likvidátor zápachu. Po aplikaci stříknutím se účinek projeví okamžitě. To musíte vyzkoušet!

Přípravek, který se hodí pro osobní i profesionální použití, není parfemován, a tudíž zápach nepřekrývá, ale rovnou eliminuje. Navíc neobsahuje alkohol, peroxidy, sloučeniny chloru ani konzervanty.

Unikátní receptura pohlcuje a neutralizuje veškeré pachy či nežádoucí aroma na základě chemicko-fyzikální interakce, při níž nekompromisně zachycuje potřebné molekuly. PURODER je složením vodný roztok emulgované nepolarní báze se schopností vázat na sebe těkavé sloučeniny dusíku a síry.

V našem obchodě najdete sprejové přípravky optimalizované pro likvidaci pachů z aromatických bylin, tabákového kouře, obuvi i zvířat. Specialitou je i speciální pevný likvidátor zápachu do lednic nebo sorpční destička, kterou můžete zavěsit třeba do auta.

Náš TIP: Velmi aktuální a mimořádně účinná je také PURODER dezinfekce na ruce v praktickém balení.

PU_sila proti pachu 2