ONA

Neutralizátory zápachu značky ONA jsou hitem naší nabídky. Oblíbené jsou jejich gely, pevné bloky i klasické spreje nebo kompaktní kapesní osvěžovače vzduchu. Produkty ONA pohltí nepříjemný pach a nahradí ho příjemnou vůní, kterou zvolíte. Ekologické gely jsou obnovitelné, vybrat si můžete i automatický rozprašovač nebo osvěžovač vzduchu, který vytvoří příjemnou atmosféru. Praktickým řešením je i nástavec, díky kterému umístíte neutralizátor zápachu přímo do vzduchotechniky.

Nejprodávanější

ona block odour remover 598 p
399 Kč
Původně: 399 Kč
279 Kč
family
379 Kč
Původně: 379 Kč
299 Kč
family
599 Kč
Původně: 599 Kč
449 Kč
spray card2 1200 compressor min
69 Kč
Původně: 69 Kč
35 Kč
ona spray product feature image scaled
249 Kč
Původně: 249 Kč
229 Kč
family
599 Kč
Původně: 599 Kč
449 Kč
family2
1 549 Kč
Původně: 1 549 Kč
1 099 Kč
ONA Air Filter 1200
od 649 Kč
ONA Odour Control Duct
Skladem
4870/100
Původně: 649 Kč
od 499 Kč
ONA Misting Dome
 
699 Kč
15 položek celkem

Ona mist dome

Čtvrt století tradice z Kanady, to jsou neutralizátory zápachu a osvěžovače vzduchu vyrobené speciálně pro potřeby pěstování indoor od značky ONA.

Nejoblíbenější formou neutralizátoru zápachu ONA je pevný bloček. Jednoduše odšroubujete víko nádoby a umístíte ONA Block do prostoru - nepříjemný pach rychle zmizí a bude nahrazen jemnou vůní. Unikátním řešením pro neutralizaci pachů v pěstebním prostoru, je ONA Odour Control Duct, díky kterému je možné neutralizátor umístit přímo do ventilace. Tradičnějším řešením je osvěžovač Block Dispenser s časovačem.

Neutralizátor zápachu na bázi gelu nám na skladě doslova mizí pod rukama a hodí se i pro větší místnosti. Dodáváme ho tedy v baleních po 500ml, 1l i ve velkém kbelíku s objemem 4l. Můžete ho jednoduše otevřít a nechat pracovat, pokud ale potřebujete odstranit zápach z větší místnosti, bude se vám hodit ONA Breeze - jednoduchý větráček s nastavitelnou rychlostí na baterky, který podstatně zefektivní neutralizaci zápachu.

Každý gel ale jednou vyschne, proto je možné ONA Gel obnovit použitím ONA Liquid. Tekutý přípravek lze přidat i do pračky aby příjemně vonělo i prádlo. Dalším způsobem využití je Misting Dome, který při osvžování vzduchu slabými LED světly zpříjemní atmosféru v místnosti.

Speciálním produktem z jejich nabídky je ONA Mist, který v kombinaci s rozprašovačem Mist Dispenser vytvoří aerosol, která je v pohlcování zápachu ještě účinnější. I tento rozprašovač má vestavěný časovač a funguje zcela automaticky.

Naši zákazníci ve velkém nakupují také praktické kapesní spreje. Nejsou větší než klasická kreditka a jsou tlusté jen asi pět milimetrů, vejdou se tedy do každé kapsy.

V nabídce najdete i klasické spreje v několika variantách.