Clearoma Gel-Pak 3,78L

Kód: 1283
Značka: Clearoma
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachů, jako je zápach při vaření, zápach cigaret nebo doutníkového kouře, plísně, domácích zvířat a dalších útočných, nepříjemných organických pachů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach při vaření, zápach cigaret nebo doutníkového kouře, plísně, domácích zvířat a dalších útočných, nepříjemných organických pachů. Clearoma odstraňuje všechny organické zápachy jemnou svěží vůní, která odvádí zápach a ten je tak eliminován. Ideální ke kontrole zápachů kdekoliv.
Jak eliminovat zápach s Liquid Clearoma? Jednoduše otevřete nádobu tam, kde je to třeba. Poté se začne aromaticky Clearoma Gel uvolňovat do vzduchu a nežádoucí zápach je pryč. Pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Užitečné rady: Používání Clearoma Gel-Paks v bytech nebo domech eliminuje zápach, který pochází z indoor pěstování rostlin, tím se zajistí ochrana vůči všem zápachům 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Clearoma Gel-Paks jsou opakovatelně použitelné a mohou být naplňovány Liquid Formula než jejich životnost skončí. Jak je pravidlem, mohou být vyměněny přibližně jednou za rok. Revoluční přístup k ošetření zápachu.

Gel-Pak je velmi jednoduchý na použití. Otevřete víčko obalu Gel-Pak kde je potřeba dle zápachu a problém je vyřešen. Jednoduše nechte Gel-Pak dělat svou práci. Gel-Pak by měl být vždy uzavřen, pokud se nepoužívá. Tím se zabrání zbytečnému vypařování a ušetří se tak Vaše náklady. Gel-Pak je nejúčinnější prostředek proti zápachu na trhu, o tom jsme přesvědčení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: