LED osvětlení - množstevní slevy

Využijte příležitosti a investujte do svého pěstitelského prostoru s našimi množstevními slevami na LED osvětlení. S našimi zvýhodněnými sadami 2x, 4x, půl palety nebo celé palety LED světel získáte nejen maximální účinnost, ale také úžasnou hodnotu za nejlepší ceny na trhu.

  1. Sady 2x a 4x pro úsporu a výkon: Investujte do našich sestav 2x a 4x LED světel a získáte nejen úsporu na nákladech, ale také maximální osvětlení pro optimální růst rostlin. Každá sada je pečlivě vybrána od renomovaných výrobců jako Lumatek, LUMii a Maxibright, což zajišťuje kvalitu a výkon.

  2. Půl palety pro středně velké projekty: Pokud pěstujete na středně velké ploše, naše půl palety LED osvětlení jsou ideální volbou. Získáte optimální pokrytí světlem za skvělé ceny, což je ekonomicky výhodné řešení pro váš pěstitelský prostor.

  3. Celé palety pro rozsáhlé pěstební projekty: Pro ty, kteří si potřebují rozšířit své pěstební aktivity na velkou plochu, nabízíme celé palety LED osvětlení. S tímto balíčkem získáte nejlepší ceny na trhu za výrobky od špičkových výrobců. Tato možnost je ideální pro komerční pěstební projekty a profesionály v oboru.

Nakupování ve velkoobchodním množství s našimi slevami na LED osvětlení vám nejen ušetří peníze, ale také zajistí, že váš pěstitelský prostor bude vybaven nejmodernější technologií pro optimální výsledky. Neotálejte a vyberte si svou ideální sadu ještě dnes!

Nejprodávanější

4 položek celkem
10x maxi MAXIBRIGHT/10
2xmaxi MAXIBRIGHT/2
24x maxi MAXIBRIGHT/24
4xmaxi MAXIBRIGHT/4