SANlight LED

Firma SANlight ze západu Rakouska vyvíjí a vyrábí sofistikovaná LED svítidla a příslušenství pro použití v komerčním zahradnictví, doma i pro hobby účely. SANlight klade důraz na intenzivní výzkum jednak ve spolupráci s univerzitami i dalšími odbornými institucemi, dále se může opřít především o testování ve vlastní kultivační laboratoři, přičemž výsledky a nové poznatky jsou co nejrychleji integrovány do produktů, které se staly díky své efektivitě a spolehlivosti nedílnou součástí našeho sortimentu s LED osvětlením.

Rádí vám pomůžeme navrhnout osvětlení pěstírny na míru. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

59 položek celkem
SANlight FLEX II kabel adaptérový WDC19/DC N41587
SANlight FLEX II LED 10W, LED svítidlo
1 099 Kč
N41573
SANlight FLEX II LED 20W, LED svítidlo
1 690 Kč
N41572
SANlight FLEX II LED 25W, LED svítidlo
2 149 Kč
N41566
produkt
749 Kč
AB0003
2f253611 22255
SANlight Trolmaster Adapter N41606

Firma SANlight ze západu Rakouska vyvíjí a vyrábí sofistikovaná LED svítidla a příslušenství pro použití v komerčním zahradnictví, doma i pro hobby účely.

SANlight klade důraz na intenzivní výzkum jednak ve spolupráci s univerzitami i dalšími odbornými institucemi a dále se může opřít především o testování ve vlastní kultivační laboratoři, přičemž výsledky a nové poznatky jsou co nejrychleji integrovány do produktů, které se staly díky své efektivitě a spolehlivosti nedílnou součástí našeho sortimentu s LED osvětlením.

Výsledkem činnosti vysoce kvalifikovaných odborníků se může SANlight pochlubit zbrusu novou generací LED osvětlení. Druhá generace vzešla z ambice obhájit na trhu reputaci technologického lídra a zařízení z této produktové řady patří mezi absolutně nejvýkonnější LED osvětlení na trhu. Světelné moduly disponují nejnovější čipovou technologií Osram 2mm2, která umožňuje generovat optimalizované širokopásmové světelné spektrum s účinností 2,7µmol / J! Zařízení si navíc můžete nastavit podle vlastních preferencí. Záleží na vás, nakolik upřednostníte maximální úsporu energie nebo maximální výnos. Rozhodně očekávejte maximální spokojenost...

Pěstujete ve skleníku? Pak vás bude zajímat dlouho očekávaná novinka jakožto součást druhé generace rakouských LED světel, a to je řada PQ, která má vyšší stupeň krytí – IP 65.

Modely řady Q nabízejí obrovskou montážní variabilitu. Světla mezi sebou mohou být samozřejmě propojená. Několik světel může být napájeno jednou zásuvkou. Každé světlo řady Q je jednoduše upgradovatelné a lze efektivně udržovat výměnou světelných modulů, což je z dlouhodobého hlediska cesta, jak si užívat výhod nejmodernější technologie se stále stejným výkonem a zároveň výrazně ušetřit za nákup nového osvětlení.

V této sekci najdete také veškeré originální příslušenství pro LED světla SANlight.