SANlight

Nejprodávanější

31 položek celkem
napajeci kabel sanlight pro q series svetla
299 Kč
12355
Napájecí zdroj SANlight 25W pro FLEX series Cover SANGST25
Napájecí zdroj SANlight 60W pro FLEX series Cover SANSGA60
Pěstební LED modul SANlight M30 30W Cover
Novinka
ZDARMAZDARMA
3 599 Kč
11733
Pěstební LED světlo SANlight FLEX10 10W Cover
1 429 Kč
SANFLEX10
Pěstební LED světlo SANlight FLEX20 20W Cover
2 339 Kč
SANFLEX20
Pěstební LED světlo SANlight Q3WL GEN2 120W Cover 16133
Prodlužovací kabel SANlight pro FLEX-Series světla Cover SANFLEXEXT
Spojka SANlight pro Q-Series GEN2 Cover
369 Kč
16157

Firma SANlight ze západu Rakouska vyvíjí a vyrábí sofistikovaná LED svítidla a příslušenství pro použití v komerčním zahradnictví, doma i pro hobby účely.

SANlight klade důraz na intenzivní výzkum jednak ve spolupráci s univerzitami i dalšími odbornými institucemi a dále se může opřít především o testování ve vlastní kultivační laboratoři, přičemž výsledky a nové poznatky jsou co nejrychleji integrovány do produktů, které se staly díky své efektivitě a spolehlivosti nedílnou součástí našeho sortimentu s LED osvětlením.

Výsledkem činnosti vysoce kvalifikovaných odborníků se může SANlight pochlubit zbrusu novou generací LED osvětlení. Druhá generace vzešla z ambice obhájit na trhu reputaci technologického lídra a zařízení z této produktové řady patří mezi absolutně nejvýkonnější LED osvětlení na trhu. Světelné moduly disponují nejnovější čipovou technologií Osram 2mm2, která umožňuje generovat optimalizované širokopásmové světelné spektrum s účinností 2,7µmol / J! Zařízení si navíc můžete nastavit podle vlastních preferencí. Záleží na vás, nakolik upřednostníte maximální úsporu energie nebo maximální výnos. Rozhodně očekávejte maximální spokojenost...

Pěstujete ve skleníku? Pak vás bude zajímat dlouho očekávaná novinka jakožto součást druhé generace rakouských LED světel, a to je řada PQ, která má vyšší stupeň krytí – IP 65.

Modely řady Q nabízejí obrovskou montážní variabilitu. Světla mezi sebou mohou být samozřejmě propojená. Několik světel může být napájeno jednou zásuvkou. Každé světlo řady Q je jednoduše upgradovatelné a lze efektivně udržovat výměnou světelných modulů, což je z dlouhodobého hlediska cesta, jak si užívat výhod nejmodernější technologie se stále stejným výkonem a zároveň výrazně ušetřit za nákup nového osvětlení.

V této sekci najdete také veškeré originální příslušenství pro LED světla SANlight.