URBAN Quantum boards

LED svítidla Urban Quantum Boards poskytnou vaší pěstírně plné světelné spektrum se zvýšeným podílem far-red světla. Využívají chipy od firmy Samsung, chráněné tenkou vrstvou silikonu, a řídící jednotky od MeanWell. Světla jsou navržena tak, aby měla nízký profil i hmotnost. Výkon lze regulovat zabudovaným stmívačem nebo externím ovladačem s 0-10V signálem. Ke světlu dostanete i závěsný systém zdarma.

Rádi vám s výběrem světla pomůžeme. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

LEDD0026 00
6 490 Kč
Původně: 6 490 Kč
5 799 Kč
d1065432
 
5 990 Kč
2 položek celkem

LED svítidla Urban Quantum Boards poskytnou vaší pěstírně účinně a efektivně plné světelné spektrum se zvýšeným podílem far-red světla. Světlo generují vysocé účinné chipy z dílen Samsung, které jsou rovnoměrně rozestaveny tak, aby osvětlovaly prostor pod sebou co nejrovnoměrněji. 

Světlo má zabudovaný stmívač, kterým lze v několika krocích snížit jeho výkon. Další možností je připojení chytrého ovladače, kterým můžete nastavit nejen sepnutí a vypnutí světel, ale i simulaci východu a západu slunce nebo automatické ztlumení světla v závislosti na teplotě. Aby byl ovladač kompatibilní, musí využívat signál 0-10V.

Díky úzkému profilu se světlo vejde do každého pěstebního stanu. Nízká hmotnost je praktická v mnoha ohledech, od přepravy přes manipulaci až po samotnou instalaci. 

Na chipy LED panelu je nanesená tenká vrstva silikonového laku. Výhodou tohoto řešení je významně nižší pokles svítivosti. Svítidla, u kterých jsou čipy chráněny akrylovým plexisklem, ztrácejí až 20 % světelného toku.

Produkt zahrnuje kromě kompletního LED svítidla s ovládacím modulem se stmívačem také karabiny, lanka, závěsný systém a kabeláž s EU zástrčkou.