Prima Klima LUCILU LED

Německá značka PrimaKlima je známá hlavně díky kvalitním ventilátorům a pachovým filtrům. Pod známkou Lucilu vyrábí i LED světla pro indoor pěstování. Jestli sháníte profi LED světlo, které využívají i profesionální pěstírny a průmyslové provozy, jste na správné adrese. Světla jsou vyvinuta tak, aby byla maximálně spolehlivá a účinná. Rozhodně čekejte známou Německou kvalitu a smysl pro detail. Moduly v základním svítidle jsou vymněnitelné a vhodné na celý pěstební cyklus, spektrum je tedy možné upravit více pro květ či růst

Chcete poradit s kombinací vybavení pro indoor pěstování? Rádi se o své bohaté zkušenosti podělíme, stačí napsat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

c1beed0d
12 999 Kč
Původně: 12 999 Kč
8 990 Kč
LEDD0026 00
6 490 Kč
Původně: 6 490 Kč
5 799 Kč
growboost module
10 999 Kč
Původně: 10 999 Kč
9 990 Kč
3 položek celkem

Německá značka PrimaKlima je známá hlavně díky kvalitním ventilátorům a pachovým filtrům. Pod známkou Lucilu vyrábí i LED světla pro indoor pěstování.

Jestli sháníte profi LED světlo, které využívají i profesionální pěstírny a průmyslové provozy, jste na správné adrese. Světla jsou vyvinuta tak, aby byla maximálně spolehlivá a účinná. Zkrátka čekejte známou Německou kvalitu a smysl pro detail.

Základní svítidlo je vhodné jak pro růst, tak pro květ. Jednotlivé moduly jsou připojené na kostru jendoduchými kolíčky a jsou vymněnitelné. Je možné nejen nahradit poškozené moduly, ale i upravit světlo přesně tak, jak potřebujete. Na výběr máte ze dvou typů přídatných modulů s různou teplotou chromatičnosti: 

  • GrowBoost - uzpůsobené pro počáteční růstovou fázi
  • BloomBoost - uzpůsobené pro následnou květovou fázi

Je možné vymněnit libovolný počet modulů a upravit tak světelné spektrum, aby lépe odpovídalo potřebám rostlin.

U stmívatelného světla Lucilu SHUTTLE 6 je možné plynule nastavit intenzitu záření od 10% do 100%.