ViparSpectra LED pěstební světla

Pěstební světla Viparspectra využívá v současnosti pro potřeby indoor kultivace rostlin více než 20 milionů zákazníků po celém světě. Jsou vhodná pro úplné začátečníky i zkušenější growery. A jistě nadchnou i vás! Díky vlastní výrobě, distribuci a nízkým nákladům na marketing dovede značka ViparSpectra nabídnout nízkou cenu i přesto, že používá kvalitní komponenty a pokročilé technologie výroby. Pěstitelům po celém světě se tak otevírají nové možnosti, neboť mohou využívat nejmodernější technologie za velice atraktivní cenu. 

Chcete se před nákupem pěstebního osvětlení poradit s profesionálem? Stačí napsat na info@higarden.cz. Jsme tu pro Vás.

Nejprodávanější

8 položek celkem

Americká značka ViparSpectra byla založena v roce 2011 pod heslem „Always growing“ s jednoduchým cílem: Poskytovat inovativní zahradnické výrobky s dostupnou cenovkou. A nutno podotknout, že již celou jednu dekádu se jí to bezvadně daří. Firma přesně v duchu zmíněného hesla zcela zaslouženě neustále roste. Ostatně, naši spokojení zákazníci i spousta různě zkušených growerů v zahraničí jsou toho důkazem.

Firma plánuje nadále ve velkém investovat do výzkumu a neustále vyhledávat nové a nové příležitosti, jak prostřednictvím technologického pokroku pozvednout zážitek z pěstování bylinek, ovoce či zeleniny v pohodlí domova.

LED panely Viparspectra jsou technologicky vyspělé LED pěstební lampy jež patří na globálním trhu k těm nejprodávanějším. Proč?

ViparSpectra se nebojí investovat do modernizace svých výrobních hal a do vývoje nových postupů. Využívají pouze špičkové diody od známých značek jako je Samsung a spolehlivé řídící jednotky. Diody jsou vybrány tak, aby světlo co nejvíce odpovídalo přirozenému slunečnímu záření, které rostliny vyžadují. Spektrum proto zahrnuje jak teplé bílé a bílé světlo, ale i tmavě červené a infračervené. Zároveň jsou pečlivě rozmístěny tak, aby bylo osvícení prostoru rovnoměrné a nevznikaly přesvětlené nebo naopak tmavé oblasti.

Světla jsou chlazená pasivně, jen přirozeným prouděním vzduchu. Teplo odvádí vestavěné hliníkové žebrování. Světlo má díky tomu jen nízké tepelné emise, takže je možné zavěšení blíže k rostlinám. Zároveň také nedělá žádný hluk, protože nepotřebuje ventilátor. Nízká teplota a chlazení bez pohyblivých částí zvyšuje životnost svítidla, které může dosáhnout až 100 000 hodin svícení

Ve výsledku dostanete za skvělou cenu skvělé svítidlo. ViparSpectra hlásí až o 70% vyšší výstupy než konkurenční značky a pod jejich světly dosáhnete skvělých výsledků - výnosy se můžou zvýšit až o 50%!

K dlouhodobým bestsellerům v kategorii LED osvětlení patří kompaktní LED lampa Viparspectra PRO Series P600, která je dodávána včetně zavěšení a dalšího příslušenství. Jedná se o ideální první světlo do stanu, a proto je také součástí některých zvýhodněných LED setů. Stačí zapojit a svítit. Vynikající poměr ceny a výkonu v kombinaci se snadnou instalací ve stylu Plug & Play dělá z tohoto zařízení perfektní zdroj umělého osvětlení postavený na moderních technologiích, který zároveň nezatíží vaši peněženku. 

Náš TIP: LED panely můžete pohodlně ovládat pomocí mechanického časovače.