Lumatek Attis 200W

Kód: 17276
Tip Doporučujeme
Značka: Lumatek
9 990 Kč
Lumatek Attis 200W
9 990 Kč 8 890 Kč 7 347 Kč bez DPH
Skladem

Lumatek Attis 200W je LED světlo s jednoduchou instalací a designem, který Vám bude kde kdo závidět. Ekvivalentní k HPS 400W s dlouhou životností, vhodný pro plochu 60x60cm až 80x80cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S pokrokem v technologii, příslušenství a výkonu je Lumatek Attis 200W vysoce kvalitní zahradnické LED osvětlení, které je nyní důvěryhodnou možností nabízející značnou návratnost investic pěstitelům. Lumatek Attis 200W s plným spektrem vyvažuje kvalitu světla (spektra) s kvantitou světla (intenzitou a dobou trvání) dostatečnou k tomu, aby poskytovalo osvětlení pro celý růstový cyklus od vegetativního období po období květu.

Řada Lumatek Attis je řada full-spectrum LED pěstebních světel s LED diodami LUMLED a stmívatelnými ovladači Lumatek. Toto svítidlo s nízkou hmotností je k dispozici ve verzích 300W (plocha 1m2) a 200W (plocha 0,8m2) a je ideální jako osvětlení s jediným zdrojem nebo doplňkové pěstování pro klonování, vegetativní a kvetoucí období růstu plodin pěstovaných indoor.

Řada LED diod vytváří rovnoměrné šíření světla na krátkou vzdálenost od plodiny, což umožňuje dobré proniknutí světla bez hotspotů (místo, kde se srocuje veškeré světlo) a nadměrného tepla. Inovativní chladič a použití pasivní přirozené konvekce eliminují potřebu ventilátoru, snižují hlučnost a výrazně zvyšují životnost svítidla, protože nemá žádné pohyblivé části.

Lumatek Attis 200W je vysoce efektivní svítidlo pro pěstování, které produkuje PPF 460 µmol/s při účinnosti 2,3 µmol/J a je ideální pro pěstební plochu 0,8 m2.

Řešení Lumatek LED světel pro pěstování, které využívají směs bílých, tmavě červených a ultra-červených LED k vytvoření vysoce účinného zdroje světla kalibrovaného tak, aby poskytoval vysokou intenzitu, stabilní a jednotný výstup pro optimální absorpci světla.

Předchozí generace LED pěstebních světel používaly směs královsky modrých a tmavě červených LED k cílení absorpčních vrcholů chlorofylu. I když tato řešení fungovala přiměřeně, vynechala důležitá spektra pro kvalitní růst rostlin, postrádala průnik hustými baldachýny a poskytovala špatnou viditelnost pro kontrolu a údržbu pěstebních místností.

Inovativní design a pokrok společnosti Lumatek v technologii LED vytvořil vysoce výkonné LED světlo s pasivním chlazením konvekcí. Tento design bez ventilátoru nemá žádné pohyblivé součásti, takže svítidla Lumatek LED jsou mimořádně robustní s dlouhou životností a pracují tiše.

Parametry:
- účinnost: 2,3 µmol/s
- PPF: 460 µmol/s
- vstupní napětí: 220-240V, 50-60Hz
- spotřeba: 200W
- plocha osvícení: 80x80cm
- životnost: 60000 hodin
- distribuce světla: 110°
- světelný zdroj: LUMLED diody
- stmívatelnost: 20%-40%-60%-80%-100%
- hmotnost: 3,9kg
- rozměry: 50,8x50,8x8,6cm 
- světelné spektrum: fullspectrum

Výhody:
- vyvážené fullspectrum
- kompaktní design pro pěstování na ploše 0,8m2
- plně stmívatelné
- Plug & Play
- ekvivalentní výkon s HPS 400W

Balení:
- 1x LED svítidlo Attis 200W
- kabel pro zapojení
- 2 kovové úchyty
- návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: