Lumatek ZEUS

LED svítidla z produktové řady ZEUS firmy Lumatek představují to nejlepší, co si od umělého osvětlení vašich rostlin můžete žádat a stojí na samotném vrcholu technologického vývoje! Nabízejí vyvážený poměr světelného spektra a intenzity osvitu, plně dostačující pro celý cyklus rostliny od vegetativní fáze až po kvetení. Intenzivní světelné záření vycházející ze špičkových lineárních LED svítidel dokonale imituje sluneční paprsky a díky plně stmívatelným diodám s vysokou účinností bude vaši úrodu hýčkat během jednotlivých vývojových fází až po bohatou sklizeň. Investice do produktů z této série proto znamená pro každého pěstitele kromě větší radosti z výsledků indoor zahradničení také jistotu její rychlé návratnosti.

Máte k našim produktům otázky? Děláte větší objednávku a chtěli byste individuální kalkulaci ceny? Ozvěte se na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

LUMATEKZEUS600WPro min
19 999 Kč
Původně: 19 999 Kč
16 990 Kč
ZEUS600WPRO29 02 min
19 999 Kč
Původně: 19 999 Kč
17 990 Kč
Lumatek ZEUS 465W PRO 2.9
21 699 Kč
Původně: 21 699 Kč
18 599 Kč
100W Full Spectrum Individual Supplemental Light Led Bar min 1
5 790 Kč
Původně: 5 790 Kč
5 490 Kč
Lumatek Digital Panel - Controller PLUS 2.0 (HID+LED)
14 999 Kč
Původně: 14 999 Kč
9 999 Kč
S0zNT9nQ
5 999 Kč
Původně: 5 999 Kč
5 490 Kč
Lumatek LED Zeus 600W PRO 3.1 µmol/J
 
24 990 Kč
lumatekdimmer
699 Kč
Původně: 699 Kč
599 Kč
15 položek celkem

LED svítidla z produktové řady ZEUS firmy Lumatek představují to nejlepší, co si od umělého osvětlení vašich rostlin můžete žádat a stojí na samotném vrcholu technologického vývoje! Nabízejí vyvážený poměr světelného spektra a intenzity osvitu, plně dostačující pro celý cyklus rostliny od vegetativní fáze až po kvetení.

Nezáleží na tom, zda pěstujete bylinky, ovoce nebo zeleninu. Intenzivní světelné záření vycházející ze špičkových lineárních LED svítidel dokonale imituje sluneční paprsky a díky plně stmívatelným diodám s vysokou účinností bude vaši úrodu hýčkat během jednotlivých vývojových fází až po bohatou sklizeň. Investice do produktů z této série proto znamená pro každého pěstitele kromě větší radosti z výsledků indoor zahradničení také jistotu její rychlé návratnosti. Všechny světla od Lumateku jsou totiž vyrobeny tak, aby vydržely. V novější řadě 2,9 je dokonce možné poškozené panely vymněnit za nové.

Pod světlem z řady Lumatek Zeus je možné pěstovat jakoukoliv rostlinu, v jakékoliv růstové fázi. Jsou totiž plynule regulovatelné od 0-100%, takže je můžete upravit přesně podle toho, co rostliny potřebují. Regulace neubírá na účinnosti světla. 

LED diody jsou vysoce účinným zdrojem světla, který nevytváří skoro žádné teplo. Nejen že díky tomu nedochází k plýtvání energií, ale je také možné světlo umístit blíže k rostlinám beze strachu, že se spálí. Ve srovnání s běžnými výbojkami (HPS / MH) se stejným příkonem vyzařují kompaktní LED lampy ZEUS o 30-40 % méně tepla. 

Světla jsou kompatibilní s Lumatek Digital Controller, ovladačem, kterým zvládnete nastavit automatické sepnutí světel, intenzitu osvitu a dokonce i regulovat světla podle teploty v pěstební místnosti nebo simulovat východ a západ slunce. Malý, ale šikovný! Lumatek Controller zvládne najednou až 400 výbojek nebo 100 LED světel!

Kompatibilita univerzálních řídicích systémů
Svítidla Lumatek Zeus LED lze plně ovládat buď pomocí digitálního panelu Lumatek, nebo pomocí jakéhokoliv jiného řídicího systému, který využívá výstupní signál 0-10 V. I když má váš univerzální ovladač rozhraní portu RJ, můžete zapojit Lumatek ZEUS pomocí řídicího adaptéru RJ na 0-10 V.

NOVINKA PRO ROK 2021 - To je nová produktová řada ZEUS s vyšší specifikací 2.9

  • Velmi vysoká účinnost 2.9 µmol/J i výstup PPF pro intenzivní záření s ještě vyváženějším spektrem
  • Nový řadič z dílny Lumateku
  • Nová technologie ochranného krytu - Clear Glue slibuje vodotěsnost
  • Efektivnější a odolnější LED diody nejvyšší jakosti
  • Externí ovládání pomocí Lumatek Control Panel 2.0
  • Vyměnitelné světelné magnetické lišty Pro 2.9
  • Uživatelsky přívětivé ovládání a snadná instalace - Plug & Play
  • Dálkový ovladač
  • Záruka 5 let!

 Máte k našim produktům nějaké otázky? Děláte větší objednávku a chtěli byste individuální kalkulaci ceny? Ozvěte se na info@higarden.cz.