Lumatek ZEUS

6 položek celkem

Svítidlo Lumatek ZEUS je složené z lineárně poskládaných světelných tyčí produkujících PPF 1380 µmol s fotonovou účinností 2,3 µmol/J.

Díky pokrokům v technologii a ve výkonu příslušenství, je nyní vysoce kvalitní zahradnické osvětlení LED spolehlivou volbou, nabízející pěstitelům značnou návratnost investic. Produkty Lumatek ZEUS nabízejí vyvážený poměr světelného spektra a intenzity osvitu, plně dostačující pro celý cyklus rostliny od vegetativní fáze až po kvetení.

Pro různé kultivary, rozmnožovací a vegetativní vegetační období může být Zeus intenzita osvitu kontrolována bez ztráty účinnosti. Vysoce účinná a nízkofrekvenční konfigurace LED se šesti LED sloupci snižuje teplotu LED, čímž zvyšuje výkon a zlepšuje údržbu světla.

Svítidlo Zeus lze také externě ovládat pomocí digitálního kontroléru Lumatek s automatickým stmíváním, teplotní bezpečnostní regulací, režimem Sunrise & Sunset až pro 100 svítidel na 1 kontrolér.

Kompatibilita univerzálních řídicích systémů
Svítidla Lumatek Zeus LED lze plně ovládat buď pomocí digitálního panelu Lumatek, nebo pomocí jakéhokoli jiného řídicího systému, který využívá výstupní signál 0-10V. I když má Váš univerzální ovladač rozhraní portu RJ, můžete zapojit Lumatek ZEUS pomocí řídicího adaptéru RJ na 0-10V.

Ve srovnání s běžným osvětlením HPS / MH se stejným příkonem může Zeus dosáhnout o 30-40% nižší produkce tepla.